24 Mbps internet 10 Mbps bile vermiyor

@ArasZorbey hat değerleriniz iyi değil, bu hızları almanız gayet normal. Santrale olan uzaklığınız ne kadar acaba?
hocam dediğim gibi önceden hiç böyle bir durum yoktu fazlasını alıyordum internetin sıkıntı 1 aydır böyle

Ethernet kablosu kullanmıyorsanız ethernet kablosu kullanın. 25 mbps olan paketimde ethernet ile 80 alıyorum. Arada bir 1000 falan alıyorum. :D

Eki Görüntüle 1528788
ethernet kullanıyorum onceden de ethernetti 26 mbps veriyordu sıkıntı yeni başladı

Hat ve sinyal zayıflaması değerleri yüksek bu sebep dolayısıyla düşük hız almanız normal, İSS ile görüşme sağlayın.
iss neresi açıklayabilir misin acaba hocam

Ethernet kablosu kullanmıyorsanız ethernet kablosu kullanın. 25 mbps olan paketimde ethernet ile 80 alıyorum. Arada bir 1000 falan alıyorum. :D

Eki Görüntüle 1528788
Bende Superonline kullanıyorum 1000 megabit haftasonu kullandım. Sadece haftasonu dediler ama hala 1000 megabit bugda kaldı. Modemi resetle bakayım alabilecek misin bir daha o hızı :D ?

İnternet Servis Sağlayıcısı demek. Yani kaba tabir ile internet markan diyelim.

Bende Superonline kullanıyorum 1000 megabit haftasonu kullandım. Sadece haftasonu dediler ama hala 1000 megabit bugda kaldı. Modemi resetle bakayım alabilecek misin bir daha o hızı :D ?
3 hafta öncede, 1 ay öncede aldım bu hızı, halada alıyorum. Reset'e gerek yok kalsın 🤪 arada bir oluyor. Zaten yüksek ihtimalle yarın ya da birkaç saate 80-70'e düşecek.

Hat ve sinyal zayıflaması değerleri yüksek bu sebep dolayısıyla düşük hız almanız normal, İSS ile görüşme sağlayın.
reis cok aradım ancak hepsi modemi resetliyor ekip gonderiyor ekipte hep aynı şeyi söylüyor daireye gelen kablo da sıkıntı var kablolar sıkıntılı olsa en baştan böyle olurdu diye düşünüyorum onceden 26 27 alırdım turk nete geçmeyi düşünüyorum geçsem sorun çözülür mü

Geri
Yukarı