24 Mbps internetim 100 Mbps oldu

Aktif olarak şu anda evde 3 adet telefon internet hizmetini kullanıyor aldığım hız sabit ve stabildir her zaman Türk Telekom 50 Mbps / 4 Mbps Upload

Adsız.png
Adsız1.png

İyi bir router'a sahipse wifi'de de o hızı alabilir. Lte sonucu da olabilir tabi.

İyiymiş bende sağlam bi router alayım.

50 megabit kullanıp da 178,45 alman imkansız ve mantıksız wifi ile aldığını söylüyorsun birde baya baya ilginç. Mobil veri ile yapılan bir hız testi olabilir bence.
Yalan mı söylüyorum yani. 😂 😂 😂 😂
Masaüstü PC kullanıyorum. PCI-e Wi-Fi kartım var. Ac destekli. Aynı odadayım. Bunda garip olan ne anlamadım. Hâlâ tost makinesi ile bağlanıyorsan sana imkansız gelmiş olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan mı söylüyorum yani. 😂 😂 😂 😂
Masaüstü PC kullanıyorum. PCI-e Wi-Fi kartım var. Ac destekli. Aynı odadayım. Bunda garip olan ne anlamadım. Hâlâ tost makinesi ile bağlanıyorsan sana imkansız gelmiş olabilir.
Modeminizin markası ne? İyiymiş.

Ha ha ha. Rakamlara bak! Bende 400-500 KB/s ile BF5, Apex Legends indirmeye çalışayım. 1 MB/s'yi görünce indirmede şükrediyorum. Kıskanılmayacak gibi değil gerçekten.
Not: Wi-Fi kapalı hiçbir şey açık değil alttaki Origin'de indirme yapmıyordu test sırasında. 🙂

Dosya Ekleri

• 1578389305064.png
    1578389305064.png
    177,9 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı