24" monitör küçük müdür?

Laptopcuyuz, birbirimizin halinden anlarız xd. 27" alırsan görüntü kaliteside düşecekken bence kesinlikle 24" almalısın.
:) Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Kendime bir monitör almayı planlıyorum. Oyun oynamaktan ziyade, daha çok içerik tüketmek amacım. Fakat 27" ve 24" arasında kaldım. Acaba 24" küçük kalabilir mi yoksa ideal midir? Yoksa 27" büyük müdür? Bu arada laptoptan alacağım için görüntüyü monitör biraz daha yakında duracak. Bu belirttiklerime göre bana yardımcı olursanız sevinirim.
Son bir sorum olacaktı. 24" curved iyi midir yoksa flat screen monitörlere mi yönelmeliyim?

Oyun oynuyorsan bence 24 inc ideal bir boyut.
Ama ben video da izliyorum filim de izliyorum diyorsan 27 inc buna daha uygun olur.
Ben 21 inc monıtorde oyun oynuyordum. 24 ve 27 inc monıtor denedim. 27 bana büyük geldi.
Ekrana alışmak ve tüm alana hakim olmak yorucu oluyor. 24 inc monitörde oyun oynamak daha kolay. Tüm alana daha kolay hakim oluyorsun. Ama bunda monitöre uzaklığında önemli tabiki. Bence vatanbilgisayar gibi bir yere git ve gözlemle... Ancak öyle için rahat ederr.

Oyun oynuyorsan bence 24 inc ideal bir boyut.
Ama ben video da izliyorum film de izliyorum diyorsan 27 inc buna daha uygun olur.
Ben 21 inc monitörde oyun oynuyordum. 24 ve 27 inc monitör denedim. 27 bana büyük geldi.
Ekrana alışmak ve tüm alana hakim olmak yorucu oluyor. 24 inc monitörde oyun oynamak daha kolay. Tüm alana daha kolay hakim oluyorsun. Ama bunda monitöre uzaklığında önemli tabii ki. Bence Vatan Bilgisayar gibi bir yere git ve gözlemle... Ancak öyle için rahat ederr.

Film izlemek için 27" dediniz ama bazı arkadaşlar 27" için 1080P kalitesiz görüntü sunuyor demişler. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

Yeni konular

Geri
Yukarı