24 pinlik güç girişi oturmuş mu?

effectiveeye

Hectopat
Arkadaşlar montaj yaparken 24 pinlik bağlantıyı oturtup oturtamadığımı anlayamadım. Çok fazla yüklenerek de zarar vermek istemiyorum. Çıt sesini almayınca şüpheye düştüm. İlgili fotoğrafı alta ekledim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201219_172321_142.jpg
    IMG_20201219_172321_142.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Oturmuş gibi gözüküyor. Ama biraz daha bastırmalısınız sanki. Korkmayın zarar verme olasılığınız çok düşük. İki baş parmağınızla iki ucundan da bastırın.

Kilit kapanmamış gibi duruyor. 20+4 Pin olan kablolarda 20 ve 4 kısmı aynı anda takmazsanız böyle oluyor. Çıkardıktan sonra bunları elinizle birleştirip tekrar dener misiniz? Bunu nasıl anladığımı sorarsanız ikisi arasında küçük bir yükselti farkı var.

Oturmamış. Tam olarak girmesi lazım. Bastırın korkmayın anakart biraz yamulabilir bastırırken fakat zarar görmez. :)

Arkadaşlar montaj yaparken 24 pinlik bağlantıyı oturtup oturtamadığımı anlayamadım. Çok fazla yüklenerek de zarar vermek istemiyorum. Çıt sesini almayınca şüpheye düştüm. İlgili fotoğrafı alta ekledim.

Biraz bastır bir şey olmaz, ayrıca altındaki çentikten basman gerek öyle yapmışındır umarım. Çat sesi bazen çıkmıyor

24 pinde çıt sesi geliyor muydu? Ben hiç hatırlamıyorum yoksa ben mi yanlış topladım? :)

Biraz daha bastırın. Tam oturması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı