240 Hz monitör için sistem önerisi

Hocam, hepsi güzel ama ekran kartı kötü. O yüzden e-sporcu değilim sonuçta diyerekten monitörden kıstık.

Aslında biraz düşündüm, güzel sistem. Fakat 3050 kötü dedikleri için biraz şüphelendim. @messinicocugu ne düşünüyorsun? Hatta öbür türlü daha pahalı.

Son düzenleme:
Bence sadece low ayarlarda oynuyorsan asla RTX 3060 alma gereksiz masraf ciddi anlamda yerinde olsam 1650 ve ya 1650 super alır, RAM'i Ballistix alırdım OC performansı iyi olduğu için, oynayarak 3600MHz CL14 yapıyor insanlar. 1650 seçimi senin monitör seçimine 240HZ yapmanı sağlayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam, hepsi güzel ama ekran kartı kötü. O yüzden e-sporcu değilim sonuçta diyerekten monitörden kıstık.

Aslında biraz düşündüm, güzel sistem. Fakat 3050 kötü dedikleri için biraz şüphelendim. @messinicocugu ne düşünüyorsun? Hatta öbür türlü daha pahalı.
Rx 6600 al bence. Hem çok daha performanslı hem yeni nesil. Fiyatı da 3050 ile aynı. Dlss falan onlara takılma a gerek yok her türlü 6600 daha iyi ayrıyeten fsr 2.0 çıkıyor o da bir nebze farkı kapatır dlss ile.

Bence sadece Low ayarlarda oynuyorsan asla RTX 3060 alma gereksiz masraf ciddi anlamda yerinde olsam 1650 veya 1650 Super alır, RAM'i Ballistix alırdım OC performansı iyi olduğu için, oynayarak 3600MHz CL14 yapıyor insanlar. 1650 seçimi senin monitör seçimine 240Hz yapmanı sağlayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam az ileriye dönük hesaplayın 1 2 yıl sonra GTX serisinin desteği keserse öyle bakınırsınız RTX serisi almak en iyisi.

Hocam az ileriye dönük hesaplayın 1 2 yıl sonra GTX serisinin desteği keserse öyle bakınırsınız RTX serisi almak en iyisi.
Ben zaten GTX serisini övmedim ama bana kalırsa gereksiz bir harcama olur Valorant low ayarlar için RTX almak. RTX almak için monitörünü 240'dan 144Hz'e düşürdü. Yine de kendisi bilir.

240FPS ve üstü almak için, pahalı RTX almak lazım 144 Hz gayet yeterli
Gerek yok dostum, düşük ayarlarda 5600 veya 5600x işlemciye 1050 bile taksan avaraj fps 240 üzerinde olur. RTX de GTX'de alsa işlemcisine bağlı değerleri.

Gerek yok dostum, düşük ayarlarda 5600 veya 5600X işlemciye 1050 bile taksan avaraj FPS 240 üzerinde olur.

Düşük grafiklerden bahsetmiyorum ben hocam yüksek ayarlardan bahsediyorum.
Ve dediğim oyunlar biraz daha üst seviye bir şeyi de unutuyorsunuz NVIDIA Reflex

Geri
Yukarı