240 Hz verecek HDMI to DisplayPort adaptör önerisi

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Laptopumdaki (Acer Nitro 5 AN515-44 Model: NH.Q9GEY.005) HDMI girişine takıp monitörüme DisplayPort ile görüntü vermek istiyorum.
Halihazırda DP kablom var monitörün kendisinden.
Ne önerirsiniz adaptör olarak 240Hz almamı sağlayacak?
Kaliteli HDMI kablosu malesef bir seçenek değil çünkü evde kalitesizinden çok var yeni almak istemiyorum.
@Siyah Martı

Laptopumdaki HDMI girişine takıp monitörüme DisplayPort ile görüntü vermek istiyorum.
Halihazırda DP kablom var monitörün kendisinden.
Ne önerirsiniz adaptör olarak 240Hz almamı sağlayacak?
Kaliteli HDMI kablosu maalesef bir seçenek değil çünkü evde kalitesizinden çok var yeni almak istemiyorum.

Bildiğim kadarıyla HDMI üzerinden en fazla 144Hz alabiliyorsunuz. Yanlışım varsa düzeltin. Laptopunuzda mini DisplayPort çıkışı varsa bu çıkışa uygun bir kablo almanız 240Hz almanızı sağlayacaktır.

Bildiğim kadarıyla HDMI üzerinden en fazla 144Hz alabiliyorsunuz. Yanlışım varsa düzeltin. Laptopunuzda mini DisplayPort çıkışı varsa bu çıkışa uygun bir kablo almanız 240Hz almanızı sağlayacaktır.

Maalesef mini DisplayPort'um yok :( sadece 1 adet HDMI 1 adet Type-C var.

Deleyconu sevdim ithalat ücreti dahil 1.5 metresi trdeki 0.5 metreler ile aynı fiyatta :D
Fakat marka güvenilir mi bilgisi olan var mı bu konuda?
Bilgisayar monitörden çok uzakta durmayacağı için sanırım 1M Paugge alacağım kalitesini de biliyorum markanın.
Edit: Deleycon hakkında birçok olumsuz yorum gördüm ve yurt dışı üründe bu riske girermem Paugge alacağım.
Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı