240 mm sıvı soğutma öne takılırsa ne olur?

Aritta

Kilopat
Merhabalar. Sıvı soğutma alacağım fakat kasamın arkası 120 mm, ön kısmı ise 240 mm destekliyor. Yani üst kısma takamıyorum. Kasamın ön tarafıma takarsam sorun çıkar mı? Bazı kişiler ekran kartının ısısı artıyor demiş. 240 mm ön kısma takılır mı, genel sıcaklığı bozar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz F/P kasa önerebilir misiniz?

Gametech olanın malzeme kalitesini bilmiyorum ancak hava akışı ve teknik özellikleri baya iyi. 3 adet 140mm fan ve 1 adet 120mm fan ile geliyor. Mesh panel, 360mm'ye kadar sıvı soğutma desteği ve 160mm hava soğutma desteği var. Sitesinin linkini bıraktım oradan bakabilirsin.

T

Gametech olanın malzeme kalitesini bilmiyorum ancak hava akışı ve teknik özellikleri baya iyi. 3 adet 140mm fan ve 1 adet 120mm fan ile geliyor. Mesh panel, 360mm'ye kadar sıvı soğutma desteği ve 160mm hava soğutma desteği var. Sitesinin linkini bıraktım oradan bakabilirsin.
Teşekkür ederim fakat şuanda o kadar bütçemi aşamam sanırım. 240mm soğutucuyu öne taksam sıkıntı olur mu bu kasayla.

Evet fakat öne takınca ekran kartı ısınıyor diyenler var o yüzden tırstım. Kasamı yazın değişebilirim şuanda değişemem. Öne taksam gerçekten ciddi sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı