240 mm sıvı soğutma önerisi

Şu anki soğutucum hava soğutucu deepcool gammax V400 V2 ama ekran kartına çok yakın duruyor ekran kartı büyük, Tower soğutucu büyük, bir de kablolamam çok kötü berbat bir görüntü sıvı soğutma alıp kabloları toplayıp güzel bir şey yapayım diyorum kasaya. Deep cool sıvı soğutucu hava soğutucu kadar iyiyse alınır aslında. Yabancı bir sitede AiO sıvı soğutucu tier list yapmışlar biraz önce gördüm tier 1 de 240 mm tek soğutucu var Deep cool.

Şu anki soğutucum hava soğutucu deepcool gammax V400 V2 ama ekran kartına çok yakın duruyor ekran kartı büyük, Tower soğutucu büyük, bir de kablolamam çok kötü berbat bir görüntü sıvı soğutma alıp kabloları toplayıp güzel bir şey yapayım diyorum kasaya. Deep cool sıvı soğutucu hava soğutucu kadar iyiyse alınır aslında. Yabancı bir sitede AiO sıvı soğutucu tier list yapmışlar biraz önce gördüm tier 1 de 240 mm tek soğutucu var Deep cool.
Ben olsam Arctic Liquid alırdım.fanları,pompası ve radyatörü mükemmel ayrıca pompa üstünceki fanla anakart VRM'lerini soğutuyor.Anakartınız nedir?

Ben olsam Arctic Liquid alırdım. Fanları, pompası ve radyatörü mükemmel ayrıca pompa üstünceki fanla anakart VRM'lerini soğutuyor. Anakartınız nedir?

ASUS TUF B550M-E Wi-Fi

Soğutmanız yeterli gibi ama Deep Cool'u hiç duymadım. Arctic ve Corsair gibi yılların markaları varken aynı fiyata Deep Cool almak bence mantıksız ama siz bilirsiniz.

Benim de aklıma Arctic daha çok yatıyor VRM fanı ilgi çekici gerçekten fanları da üst kalite Deep cool un fanları nasıl hiç bilmiyorum.

Valorant, RDR2, God of War genelde bu oyunları 2 k Ultra ayarlarda oynuyorum. İşlemci 60 dereceyi görmedi. Şu an God of War 2K Ultra ayarlarda oynuyorum yarım saat oldu. 55 dereceyi görmedi.

Grafik yükseldikçe işlemci rahatlar zaten oyunla stress testi arasında en az 10 derece var. Deneyin.

Arkadaşlar bende arayış içerisindeyim iki model arasında kaldım. Bu fiyatlara hangisi alınır? Deep cool Gammaxx L240 V2 RGB AiO CPU'su soğutmalı CPU sıvı soğutma 2x120mm PWM fanlar, 3 yıl garanti DEEP COOL Gammaxx L240 V2 RGB AIO CPU su soğutmalı CPU sıvı soğutma 2x120mm PWM fanlar, 3 yıl garanti : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Cooler Master Masterliquid ML240l V2 Sickleflow RGB LED fanlı işlemci sıvı soğutma kiti (intel&AM4 destekli) (MLW-D24M-A18PC-R2) https://www.amazon.com.tr/dp/B084LL...3PH&ref_=cm_sw_r_apin_dp_YM3ZQSHWS7BHZF7VPHWF

Yeni konular

Geri
Yukarı