240 TL'ye kulaklık önerisi

Göktuğ'S

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO, PUBG, Valorant tarzı ses kasma oyunlarını çok oynuyorum. Bu nedenle basları tizleri iyi verebilecek bir kulaklık arıyorum. Ortalama bütçem 200-240 TL civarı. Aklımda 3 kulaklık var. Bana iyi bir oyun ve müzik performansı vermesini istiyorum.

RM-2019G X-Titan

Rampage RM-K12.

James Donkey 710.

Bende 710 aldım fakat önermiyorum. Rahatınıza düşkünseniz alın.
Alpha X öneririm.

710 kullanıyorum. Uzun süreli kullanımda gayet rahat. Sesi fullediğinizde hoparlör gibi ses çıkarıyor. SÜrekli takmak zorunda da kalmıyorum. Sesi fulleyip koyuyorum kenara. Öneririm.

CS:GO, PUBG, Valorant tarzı ses kasma oyunlarını çok oynuyorum. Bu nedenle basları tizleri iyi verebilecek bir kulaklık arıyorum. Ortalama bütçem 200-240 TL civarı. Aklımda 3 kulaklık var. Bana iyi bir oyun ve müzik performansı vermesini istiyorum.

RM-2019G X-Titan

Rampage RM-K12.

James Donkey 710.
ben 8 aydır rampage titan x kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı çok rahat bedleri büyük ses kasılır ama rgbsi iyi değil rgb istersen başka al ben günde 8 saat oynadığımı hatırlıyorum biraz terleme yapıyor ama acıtmıyor çok rahat yani arkadaşimda benle aynı zamanda james donkey 710 aldı o da rahat ama pedleri bir az küçük geldi oda kullanıyor yinede

Yeni konular

Geri
Yukarı