2400 TL 1 TB SSD önerisi

Patriot Viper'a beğenmedim atan arkadaş ne düşündü acaba? @Caner Uncu Hocam Exceria Plus mi Patriot Viper mi? Siz Viper onermistiniz fark nedir? Ben viper önerdim dediğinize dayanarak.

İkisinin donanımı hemen hemen aynı zaten. Kioxia'nın yazılımı bir tık daha iyi ama önemli değil. Soğutma bloğundan ötürü Patriot alınabilir.

Diğer arkadaş beğenmedim atıp M500 atmış zaten takılmaya gerek yok.

İkisinin donanımı hemen hemen aynı zaten. Kioxia'nın yazılımı bir tık daha iyi ama önemli değil. Soğutma bloğundan ötürü Patriot alınabilir.

Diğer arkadaş beğenmedim atıp M500 atmış zaten takılmaya gerek yok.
Viper'da yazılım var mı ki ? Patriot Viper VPN110 NVMe SSD Review Burada eksileri kısmına "No Software" yazılmış.
Patriot Viper'a beğenmedim atan arkadaş ne düşündü acaba? @Caner Uncu Hocam Exceria Plus mi Patriot Viper mi? Siz Viper onermistiniz fark nedir? Ben viper önerdim dediğinize dayanarak.
Kontrolcüsü, okuma-yazma hızı aynı. NAND olarak ne kullanıldığını bulamadım. Yine DRAM'inin ne olduğunu bulamadım. Ekstra olarak soğutucu ve daha yüksek TBW değerine sahip.

Viper'da yazılım var mı ki ? Patriot Viper VPN110 NVMe SSD Review Burada eksileri kısmına "No Software" yazılmış.

Patriot Viper'a beğenmedim atan arkadaş ne düşündü acaba? @Caner Uncu Hocam Exceria Plus mi Patriot Viper mi? Siz Viper onermistiniz, fark nedir? Ben Viper önerdim dediğinize dayanarak.
Kontrolcüleri aynı, Phison E12S kullanılıyor. NAND yonga markasına falan erişemedim. Soğutuculu ve daha ucuz olması yönünden Patriot tercih ederdim.

Geri
Yukarı