2400 TL Ekran Kartı Önerisi

JasonX

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2400 TL'ye nanokatalogdan Galax GTX 1080 Exoc ekran kartı aldım. Ürün geç tedarik edileceğinden başka bir ürünle değiştirmek istiyorum. Sizce ne tercih etmeliyim fiyat bu fiyat bandında olursa iyi olur, 200-300 artabilir de. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana PALIT GTX 1080 öneriyorum, 1080 için en düşük fiyat ve alınabilecek en iyi kart. Ejderya sevdalısı için yapabileceğim birşeyim yok, 2800 TL ödemek zorundasın. :ROFL: 1070'e mahkum kalırsın Ejderya sevdalısı isen. Forumda birisi vardı adamın adı MSI<3 yahu! Olur da bu kadar olmaz diyorum.

Monitörün nedir?
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01G5JYMNA/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Sana PALIT GTX 1080 öneriyorum, 1080 için en düşük fiyat ve alınabilecek en iyi kart. Ejderya sevdalısı için yapabileceğim birşeyim yok, 2800 TL ödemek zorundasın. :ROFL: 1070'e mahkum kalırsın Ejderya sevdalısı isen. Forumda birisi vardı adamın adı MSI<3 yahu! Olur da bu kadar olmaz diyorum.
Attığım ekran kartlarını gördünüz mü onları neden önermezsiniz? Gigabyte ve Evga olan modelleri.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı