2400 TL klavye önerisi

Bütçe
1700-2400

GodlyTULPAR

Decapat
Daha fazla  
2 tane iade edilip gönderilen Apex 5 ve 1,5 sene sürenin ardından tuş basmama sorunu olan Apex 7'den sonra SteelSeries olmayan bir klavye arıyorum. Aklımda olanlar şunlar;

Corsair K70 RGB mk. 2

HyperX alloy Elite 2

Razer Huntsman V2.
Kırmızı Switch olursa memnun olurum.

Apex Pro, güzel iyi hoş fakat kronik bir yay sesi mevcut klavyenin bazı tuşlarında. Onun haricinde gerçekten müthiş bir hissiyatı var. Ben 1 haftada 2.sini sipariş verdim, 1.sinde herhalde hatalı üründür felan dedim de 2.side aynı çıktı farklı tuşlar olsa da bazı tuşlarda yay sesi mevcut. Kulaklık varken sorun yok ama kulaklıksız yazı felan yazarsanız gerçekten fazlasıyla rahatsız ediyhor.

Apex Pro, güzel iyi hoş fakat kronik bir yay sesi mevcut klavyenin bazı tuşlarında. Onun haricinde gerçekten müthiş bir hissiyatı var. Ben 1 haftada 2.sini sipariş verdim, 1.sinde herhalde hatalı üründür felan dedim de 2.side aynı çıktı farklı tuşlar olsa da bazı tuşlarda yay sesi mevcut. Kulaklık varken sorun yok ama kulaklıksız yazı felan yazarsanız gerçekten fazlasıyla rahatsız ediyhor.
OmniPoint olan tuşlarda mı sıkıntı var?

alloy eliti bence eleyin, huntsman sıfır bulamazsınız ikinci elde de temizini ben de bulamadım ve tr layout değil. k70 gayet mantıklı duruyor, apex proya da şans verilebilir, asus scope deluxe'lara da baklabilir.

Konu sahibine ise Corsair K70 şiddetle öneririm gerçekten çok iyi klavye.

Apex 5'ten sonra ilk tercihimdi ama hiçbir yerde stok yoktu. Apex 7'yi garantiye verdim ondan istediğim sonuç çıkmazsa sanırım K70'e bir şans vereceğim.

Apex Pro, güzel iyi hoş fakat kronik bir yay sesi mevcut klavyenin bazı tuşlarında. Onun haricinde gerçekten müthiş bir hissiyatı var. Ben 1 haftada 2.sini sipariş verdim, 1.sinde herhalde hatalı üründür falan dedim de 2.side aynı çıktı farklı tuşlar olsa da bazı tuşlarda yay sesi mevcut. Kulaklık varken sorun yok ama kulaklıksız yazı falan yazarsanız gerçekten fazlasıyla rahatsız ediyhor.

SteelSeries gerçekten çok ilginç bir marka ya. Müthiş gözüme hitap eden bir markaydı yaşadığım bu sorunlar soğuttu resmen. Şimdi Apex Pro alsam ona da güvenemem büyük ihtimal.

Geri
Yukarı