2400 TL'ye oyun konsolu mu PC mi almalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Arkadaşlar, haziran başında bu üçünden birini alacağım. Bütçem ortalama 2400 TL. Hangisini alsam kararsızlıktan çıldırmış vaziyetteyim. Sebebi ise önceden hiç PlayStation 3 almamış olmam. Şimdi kendi kafamda düşünüyorum. Pc alsam oyun almama para kalmayacak anca Steam'de "AYLAR" sonra istediğim oyun indirime girince oyun alabileceğim. Korsana da karşıyım. PS3 alsam oynamadığım tonla oyun var ki bunlar en az 2 senede bitecek oyunlar. Fakat PS3 alırsam şuna karşı rahatsızlık duyacağım. Büyük bir Assassin's Creed fanıyım ve o sevgili oyun Unity PS3'e çıkmıyor! Bundan dolayı PS3 düşünmüyorum. Ve Ubisoft 2015 'ten itibaren PS3' e oyun çıkarmayacak. Ama 3 sene boyunca neredeyse "TÜM" oyunlar da PS3'e çıkacak. Ve PS3 alırsam elimde oyun almaya yetecek tonla para kalacak. PS4' e gelecek olursak:

1- Oyun fiyatları aşırı pahalı. Bir oyuna 250 TL vermenin mantığı yok!
2- PS4' e çıkmış çok oyun yok ve dediğim gibi hepside yeni olduğu için fiyatları 200-250 TL arasında değişiyor.
3- Multiplayerı sanırsam ücretli öyle az uz bir ücreti de yok diye "DUYDUM".
4- Ama yeni nesil ya işte 7 sene daha oyun haricinde para vermeye gerek yok. (Multi dışında)
İki konsolun ortak özelliği: Yayıl oyna.
Durum bu işte. Haziran'a kadar neler değişir bilmiyorum ama sizden tavsiye bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı