2400TL'ye Samsung T450 LF22T450fqrxuf alınır mı?

kopkeliekmek

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP BC001NT GTX960M İ7 6700HQ 4GB VRAM 16GB RAM 128GB M.2 SSD+2TBHDD
HP BC303NT GTX950M İ5 7200U 2GB VRAM 8GB RAM 256GB M.2 SSD+1TBHDD
ASUS X515JF İ5 1035G1 MX130 2GB VRAM 4GB RAM 256GB M.2 SSD

Hocalarım bu bütçelerde monitör arıyorum. Ayaklığı bunun gibi olursa sevinirim. Her türlü önerilerinize açığım.

Hocalarım bu bütçelerde monitör arıyorum. Ayaklığı bunun gibi olursa sevinirim. Her türlü önerilerinize açığım.

Alınır, düşük bütçe için gayet ideal bir model.

ve sebebi:
Üstelik SRGB değerleri de önemli. 75HZ'de ghosting problemi çok zor oluşur zaten. Gösterdiğiniz ofis monitorü tasarımı güzel kalite havada.

ve sebebi:
Hocam kuzenimde G3 vardı monitörden çok ayaklık hoşuma gitmişti. T450'nin ayaklığı aynı G3 gibi. Aşağı yukarı sağa sola gidiyor ama bu model sabit. Arafta kaldım. Attığınız model çoğu konularda öneriliyor. Samsung 22'' MSI olan 23,8'' çok fark eder mi?

Ayrıca MSI VA, Samsung IPS kullanıyor. Ama siz MSI daha iyi renk verir diyorsunuz. Öyle midir acep?

Hocam kuzenimde G3 vardı monitörden çok ayaklık hoşuma gitmişti. T450'nin ayaklığı aynı G3 gibi. Aşağı yukarı sağa sola gidiyor ama bu model sabit. Arafta kaldım. Attığınız model çoğu konularda öneriliyor. Samsung 22'' MSI olan 23,8'' çok fark eder mi?

Ayrıca MSI VA, Samsung IPS kullanıyor. Ama siz MSI daha iyi renk verir diyorsunuz. Öyle midir acep?
%102 SRGB ile çok iyi. Bazı pahalı laptoplarda bile yok. İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ders için gayet iyi göz korumalı. Yazı yazmak için harika. Siyahı daha kara.

%102 SRGB ile çok iyi. Bazı pahalı laptoplarda bile yok. İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ders için gayet iyi göz korumalı. Yazı yazmak için harika. Siyahı daha kara.
Hocam aklıma girdiniz :D Bu modeli alırım yüksek ihtimal. 2.el almak istesem neler alabilirim? 144Hz bişeyler alınabilir mi bu bütçelere?

Hocam aklıma girdiniz :D Bu modeli alırım yüksek ihtimal. 2.el almak istesem neler alabilirim? 144Hz bişeyler alınabilir mi bu bütçelere?
İkinci elde 1300TL'ye aynı bu monitörlerden iki tık kötülerden var zaten. 144HZ istesen olmaz zaten. Olsa da en berbat VA paneller olur ya da bozuk çıkar. Zaten bu sıfır alınacak montörlerden.

Geri
Yukarı