Acer KA222Q vs Samsung T450 LF22T450fqrxuf

Yok hocam ne yorması. miniDP kablosunu mu dediniz?

Ben bunu almıştım ama daha ucuzları da var farklı firmalar tarafından. Ugreen vs. Tabii bu daha kaliteli olur.
Hocam ürünü teslim aldım ancak daha önce açılmış sizin de öyle mi geldi test için mi açılıyor yoksa iade ürün mü geldi bana . Yorumlarda 1 kişi buldum açılmış gelen sorun olmadığı için iade etmemiş .

Hocam ürünü teslim aldım ancak daha önce açılmış sizin de öyle mi geldi test için mi açılıyor yoksa iade ürün mü geldi bana . Yorumlarda 1 kişi buldum açılmış gelen sorun olmadığı için iade etmemiş .
Kabloyu mu diyorsunuz? Dikkat etmedim acikcasi acilip acilmadigina ama cokta umurumda degil duzgunce calisiyor. 30 gun icerisinde iade etme hakkiniz bulunuyor.

böyle oldu ben hatalı birşey mi yaptım

Monitoru en yukari kaldirin once. Alt cercevesinden hafif bir kuvvet uygulayarak yukari kaldirin. Sonra cevirin. Ve kensington mudur nedir o kilit takili olmasin.
çözdüm :D teşekkürler

Dosya Ekleri

• 20230809_123128.jpg
    20230809_123128.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 13
  • 20230809_123137.jpg
    20230809_123137.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Hayır yaşamadım. İlk başta monitörün yanında gelen HDMI kablosuyla kullandım sorun olmadı. Sonrasında laptop tam performans çalışsın diye monitörü Nvidia ya bağlamak için miniDP to DP kablosu aldım, aynı şekilde sorunsuz çalışıyor.
Bir de bu dediğiniz
Nvidia ya bağlamak
sync içindi herhalde bu o kadar gerekli mi

Geri
Yukarı