240Hz vs 144Hz

144 Hz gayet yüksek bir hız. Eğer sistemin en çok oynadığın oyunlarda 240 FPS üstünü gösterebiliyorsa 240 Hz elbette daha iyi olucaktır.

Marka olarak:
Asus
Acer
BenQ
iyi markalardır.

Çoğunlukla CS:GO ve R6 oynuyorum sizce hangisini almalıyım ve hangi marka önerirsiniz?
Merhaba o tür oyunlar için 144 hz de yeterli olur marka olarak asus tavsiye ederim monitör de çok başarılı kalite ve oldukça çeşitleri mevcut olan tek marka diye bilirim benim Tuf serisinden VG24VQ olan modelini çok beğeniyorum olumlu bir çok tavsiye aldım sanada öneririm.

Sistemin o oyunlarda +240FPS veriyorsa ve bütçen yeterliyse 240Hz al. Yoksa 144Hz de fazlasıyla yeterlidir.
R6 da o kadar alamıyorum ama csgo da değişiyor bazı maplerde 300 bazılarında 200 hatta 150 ye düşüyor teşekkür ederim.
144 Hz gayet yüksek bir hız. Eğer sistemin en çok oynadığın oyunlarda 240 FPS üstünü gösterebiliyorsa 240 Hz elbette daha iyi olucaktır.

Marka olarak:
Asus
Acer
BenQ
iyi markalardır.
teşekkür ederim :D
Merhaba o tür oyunlar için 144 hz de yeterli olur marka olarak asus tavsiye ederim monitör de çok başarılı kalite ve oldukça çeşitleri mevcut olan tek marka diye bilirim benim Tuf serisinden VG24VQ olan modelini çok beğeniyorum olumlu bir çok tavsiye aldım sanada öneririm.
ben de onu çok beğeniyorum ancak curved olduğu için sıkıntı yaratabilirmi acaba ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı