240mm sıvı soğutucu vs 360mm sıvı soğutucu

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 126
  • Görüntüleme 7B
Fena değil. XPG'yi hiç bilmiyorum kullanan var mı? Türkiye'de çok AiO soğutma ürünü yok galiba.

Dedim ya ben kullanıyorum. Zaten sadece tek ürünü var o da levante az önce yazdım birkaç sayfa arkada.
Mesela Türkiye'de da dışında hiçbir yerde görmediğim bir AiO kullanıyorum ben. İsmi XPG levante çoğu kişinin almaktan çekineceği, Türkiye'de incelemesi olmayan bir soğutma. Fakat gerçekten fiyatını hak ediyor. Ryzen 5 3600 4.4GHz 1.35V BIOS OC ile boşta 35 derece yükte ise 72 dereceyi geçmiyor. Ayrıca fanları, radyatörü ve pompası ayrı kaliteli. Yanında güzel bir termal macun ile geliyor. Sonuç olarak gayet iyi soğutan, bol ışıklı ve fiyatını hak eden bir sıvı soğutma. Tavsiye ederim.
Burada.

1606723345503.png

Ben de bu yakışıklıyı kullanıyorum. 😁

Bir şey soracağım, kasanın fanlarını SYS fan pinlerine taksam RGB'leri yanar mı, malum 2 tane ARGB portu da dolduğu için oraya takamıyorum.
Sys_Fan sadece enerji veriyor.
Yardım olursa etiketlersiniz diye düşünüyorum. Sizi bazı konulara etiketliyorum sizinde fark ettiğiniz üzere. Bir sıkıntı olmaz değil mi?

Son düzenleme:
Hocam siz biliyorsunuz diye soruyorum bu ID-cooling markası nasıldır? Daha önce de önerilmişti ama güvenmemiştim sonuçta adı sanı duyulmamış marka. Fakat siz önerince bir acaba? Dedim.
Türkiye'ye yeni geldiği için duymamanız normal. Kaliteli bir marka diyebilirim.

Geri
Yukarı