240mm Sıvı Soğutucu vs AMD Wraith Prism Stok Soğutucu

Mümkünse bundan alın olmadı o sıvı soğutma da üzmez.

Tabii gönül ister 360mm almak ancak benim niyetimde Wraith Prism vardı normalde. 300 TL'den satıyorlar. Ancak kampanya ile 600 TL'ye görünce kaçırmak istemedim. Daha fazlasını veremezdim sistem toplamada sıvı soğutucu anlık kararla eklendi.

Tabii gönül ister 360mm almak ancak benim niyetimde Wraith Prism vardı normalde. 300 TL'den satıyorlar. Ancak kampanya ile 600 TL'ye görünce kaçırmak istemedim. Daha fazlasını veremezdim sistem toplamada sıvı soğutucu anlık kararla eklendi.
İyi yapmışsınız. Stok soğutucuyla büyük ihtimal eviniz alev alırdı.

İyi yapmışsınız. Stok soğutucuyla büyük ihtimal eviniz alev alırdı.
Normalde Ryzen 5 5600X'in içine en dandik stok soğutucu Wraith Stealth'ı koymuşlar. Ben görüntüsünden ve daha etkili soğutma sağlar diye Prism'i tercih edecektim ancak sıvı soğutucu görünce 300 TL daha vermeye değer diye düşündüm

Normalde Ryzen 5 5600X'in içine en dandik stok soğutucu Wraith Stealth'ı koymuşlar. Ben görüntüsünden ve daha etkili soğutma sağlar diye Prism'i tercih edecektim ancak sıvı soğutucu görünce 300 TL daha vermeye değer diye düşündüm.
O da AMD'nin cimriliği cidden kaç paralık işlemci alıyorsun Wraith Prism koymuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı