24B1W1 monitör Hz'si evde artırılabilir mi?

qRayzen

Hectopat
Daha fazla  
Monitör Hz'si artırılabilir mi? Çünkü cidden bu durumundan rahatsız olmaya başladım. Valorant'ta Gold 3 plat 1 arası bir elodayım bunun daha ileri taşımak için artık 120 veya 144Hz lazım olduğunu düşünüyorum. Çünkü ya rakip smurf oluyor ya da baba parasıyla 144Hz ve bu bir süreden sonra sinir bozucu oluyor eğer yardımcı olabilecekseniz monitör modelim 24b1W1.

60 Hz'den 120 Hz'e çıkarmak imkansız. Pek tavsiye edilmese de bazen 70-75 Hz civarına kadar çıkarılabiliyor. Fakat monitörden monitöre değişkenlik gösterebiliyor tabii. Yani kısacası dediğiniz şey imkansız.

Maksimum 75 Hz e çıkartabilirsin ayrıca Hz yüksek bile olsa 5 ms monitörde çok etki ediceğini sanmıyorum eğer paran varsa 1.5 k civarına 144 Hz 1 ms monitör alabilirsin kampayalardan.

Monitör Hz'si artırılabilir mi? Çünkü cidden bu durumundan rahatsız olmaya başladım. Valorant'ta Gold 3 plat 1 arası bir elodayım bunun daha ileri taşımak için artık 120 veya 144Hz lazım olduğunu düşünüyorum. Çünkü ya rakip smurf oluyor ya da baba parasıyla 144Hz ve bu bir süreden sonra sinir bozucu oluyor eğer yardımcı olabilecekseniz monitör modelim 24b1W1.

Laptop ekranına yapmıştım. 80 Hz çok güzel gidiyordu şahsen yeterli benim için 80Hz. Hemde sistemi riske atmamış oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı