Monitör Hz'si Yüzünden FPS Değeri Sabitlendi

Cfg ve video.txt dosyalarını silip Steam'den oyun dosyalarını doğrulayıp tekrar oyuna girin.
Şimdi deneyeceğim.
Oyundan değil ekran kartınızın sürücüsünden yapın
Denedim, bir şey değişmedi hocam.
Başlangıç ayarlarına kod yazıp unutmuş olabilirsiniz. (Launch options)
Başlatma seçeneklerini kontrol ettim, etkileyen bir şey yok fakat garantiye almak için hepsini silip oyuna girdim. Bir şey değişmedi hocam.
Şimdi deneyeceğim.

Denedim, bir şey değişmedi hocam.

Başlatma seçeneklerini kontrol ettim, etkileyen bir şey yok fakat garantiye almak için hepsini silip oyuna girdim. Bir şey değişmedi hocam.
Yok mu başka yardım edebilecek :( ?

Son düzenleme:
Uzun zamandır CS:GO tarzı oyunlara girmiyordum. Bugün gireyim dedim 250-300 FPS aldığım oyun 60 FPS bile görmüyor. Mönitor hertzim ve oyun FPS değerimin aynı olduğunu fark ettim. Monitörüm 4:3 1024x768 çözünürlükte 75 hertz oluyor, FPS değerimde 75'e sabitleniyor. 16:9 1920x1080 çözünürlüğünde ise 60 hertz ve sabit 60 FPS oluyor. Ben bu sabitlemeyi nasıl kaldırabilirim?

Bu konuyu açmadan önce forumu gözden geçirdim fakat hala sorunum devam ediyor. Xbox DVR kapattım, Game Mode kapattım, dikey eşitlemeyi kapattım, tam ekran iyileştirmesini kapattım, fps_max 0 ve fps_max 999 komutlarını denedim fakat FPS sabit kalıyor, değişmiyor. Farklı yöntemleri bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bende aynı sorunu yaşıyorum bulabilen varmı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı