30.000 Euro Araç Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mopat

Hectopat
Merhabalar. Eğitim için Türkiye'den İspanya'ya gitme kararı aldım. Türkiye'de ki arabamı babama vericeğim. Bende İspanya'ya gidince oradan araba almak istiyorum. Sizden ricam station veya performans odaklı 2010 model üstü araba önermeniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum çok performans odaklı olmayabilir ama 2017 Corolla Full Paket rahat bulursun. Japonları seviyorsan Honda da güzel bir alternatif. En son baktığımda sıfır Corolla'lar 33.000 Dolardı. Ama sen yıl olarak eskisini daha düşüğe bulursun.

Dostum çok performans odaklı olmayabilir ama 2017 corolla Full paket rahat bulursun. Japonları seviyorsan Honda'da güzel bir alternatif. En son baktığımda sıfır Corolla'lar 33.000 dolardı. Ama sen yıl olarak eskisini daha düşüğe bulursun.

Kanka biemvi varken japon Mali almak bana çok mantıklı gelmiyor.
Yine mi siz :D . 540I alırsam 2016 üstü alırım hocam. Onlarda 30-35K arası.

Yoo ben başkasıyım ıvjj.

Dostum çok performans odaklı olmayabilir ama 2017 Corolla Full Paket rahat bulursun. Japonları seviyorsan Honda da güzel bir alternatif. En son baktığımda sıfır Corolla'lar 33.000 Dolardı. Ama sen yıl olarak eskisini daha düşüğe bulursun.
Hocam Toyota Corolla'yı sevmiyorum. Ve bu bütçeye 0 Toyota alana kadar çok fazla alternatif mevcut.

Japon arabaları ruhsuz olabilir ama motor, sağlamlık gibi konularda önünüz rahat olur. Toyota 1 milyon KM'ye kadar destek veriyor. Çok az da arıza çıkartırlar. Sanayideki bir usta da en az tamire getirilen arabaların Honda ve Toyota olduğunu söylemişti ki hakikaten de öyleler. @HitmenKamil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı