25.000-30.000 TL'ye Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
25000-30000

mamakan

Kilopat
Yer
Ankara, Turkey
Sebebi nedir hocam, diğerlerinden neleri ne kadar farklıdır?
Hocam MSİ Thin serisi biraz ne olduğu belirsiz bir laptop. Biri yazıyor şu kadar değer aldı ısınmadı, diğeri yazıyor oynarken elim yandı falan. Bu yüzden vazgeçmiştim ve Num pad yok. Acer bana uzak kalıyor. Victus iyi bir laptop aslında ancak menteşe sorunu var hala var mı bilmiyorum. Lenovo ben kullanıyorum gayet memnunum, RDR 2 gibi oyunlarda 76'yı geçmedi. Taş gibi laptop gerçekten.

Hocam MSİ Thin serisi biraz ne olduğu belirsiz bir laptop. Biri yazıyor şu kadar değer aldı ısınmadı, diğeri yazıyor oynarken elim yandı falan. Bu yüzden vazgeçmiştim ve Num pad yok. Acer bana uzak kalıyor. Victus iyi bir laptop aslında ancak menteşe sorunu var hala var mı bilmiyorum. Lenovo ben kullanıyorum gayet memnunum, RDR 2 gibi oyunlarda 76'yı geçmedi. Taş gibi laptop gerçekten.
4050 versiyonu yeterli mi sizce yoksa 4-5 daha verip 4060 almalı mıyım kafam karıştı, dediğim gibi çok oyun oynamam ama fark çok yüksek değil insan aldım mı iyisini alası geliyo

Acer Nitro'yu öneririm bende Monster Abra A5 17.3.3 ilk sorun yaşadım fakat ondan sonra düzeldi. Çoğu kişi Monster'ı beğenmiyor fakat bence iyi laptop özellikle bedava hizmetiyle.

4050 versiyonu yeterli mi sizce yoksa 4-5 daha verip 4060 alınır mı? Kafam karıştı, dediğim gibi çok oyun oynamam ama fark çok yüksek değil insan aldım mı iyisini alası geliyor.

Paran varsa al bir de ne oynayacaksın.

4050 versiyonu yeterli mi sizce yoksa 4-5 daha verip 4060 almalı mıyım kafam karıştı, dediğim gibi çok oyun oynamam ama fark çok yüksek değil insan aldım mı iyisini alası geliyo
Hocam bence 4050 yeterli sizin için, zaten Lenovo'nun fiyatı düşmüş en son 34 bin liraydı. Bence Lenovo alabilirsiniz ama karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı