25.000₺ laptop önerisi

Bütçe
25000₺
Bravo dediğin cihaz 45-65W, olarak 2 farklı varyasyonu var benim bildiğim, bu cihaz 115+25W farkında mısın :D? ve bende Mux Switch yok diyorum zaten, Nvidia Denetim Masası ve Ayarlar>Grafik Ayarları kısmından önceliklendirebilirsin demişim, gözlerinde sorun mu var?
105 watt, daha ne kadar yanlış bilgi ve kötü öneri yapacaksın belli değil. Grafik ayarı ile önceklendirmeyle olmuyor o iş, GTA 5 48 FPS oynatıyor cihaz bir de 31 mi bayılacak o cihaza? Ve attığın Mediamarkt cihazı 75 watt.

AMD işlemcili laptop aliyim sonra ısıdan masam erisin, dizlerim yansın, evim havaya uçsun aynen hemen alıyorum, AMD masaüstünde bile ekran kartı konusunda problemli bir firma driver, sorunlu seriler ve vb vs bir AMD'nin şikayet sorun sayısına bakın forumlarda, bir de NVIDIA'nın Intel'in sorun sayısına bakın, AMD sorunlarda, problemlerde öne geçiyor her türlü, AMD işlemcili NVIDIA ekran kartlı kasa bende kullanıyorum fakat AMD ekran kartı asla ama asla kullanmam masaüstü bilgisayarımda çünkü kanser olmak gibi bir isteğim yok, dizüstünde ise AMD işlemci ve ekran kartından kesinlikle uzak durun AMD İşlemciler aşırı derecede ısınarak yüksek performans vermesi için tasarlanan bir işlemci türü olduğu için laptopunuz her türlü 2 yıla bozulacaktır.
(Masaüstünde işlemcide AMD kullanmamın sebebi Intel'in zırt pırt soket değiştirmesi, AMD al soket zor değişiyor zaten, sonraki nesil işlemciyi tak kullan devam et, Intel bu uygulamaya geçtiği an yine Intel'e dönerim, masaüstü bilgisayarımda sıvı soğutma olmasına rağmen işlemci canavar gibi ısınıyor, alt tarafı RDR2 açmama rağmen :D masaüstünde böyle oluyorsa, Laptop'da havaya uçuyordur herhalde haha :D)
(Bonus; aynı durum Mediatek'de de mevcut, bu çöptende uzak durun.)

AMD işlemcili laptop aliyim sonra ısıdan masam erisin, dizlerim yansın, evim havaya uçsun aynen hemen alıyorum, AMD masaüstünde bile ekran kartı konusunda problemli bir firma driver, sorunlu seriler ve vb vs bir AMD'nin şikayet sorun sayısına bakın forumlarda, bir de NVIDIA'nın Intel'in sorun sayısına bakın, AMD sorunlarda, problemlerde öne geçiyor her türlü, AMD işlemcili NVIDIA ekran kartlı kasa bende kullanıyorum fakat AMD ekran kartı asla ama asla kullanmam masaüstü bilgisayarımda çünkü kanser olmak gibi bir isteğim yok, dizüstünde ise AMD işlemci ve ekran kartından kesinlikle uzak durun AMD çok aşırı derecede ısınarak yüksek performans vermesi için tasarlanan bir firma olduğu için laptopunuz her türlü 2 yıla bozulacaktır.
(Masaüstünde işlemcide AMD kullanmamın sebebi Intel'in zırt pırt soket değiştirmesi, AMD al soket zor değişiyor zaten, sonraki nesil işlemciyi tak kullan devam et, Intel bu uygulamaya geçtiği an yine Intel'e dönerim, masaüstü bilgisayarımda sıvı soğutma olmasına rağmen işlemci canavar gibi ısınıyor, alt tarafı RDR2 açmama rağmen :D masaüstünde böyle oluyorsa, Laptop'da havaya uçuyordur herhalde haha :D)
Bitti mi? Yaptığın ironik öneriyi kabullenmeni beklemezdim zaten. MSI kafası yok mu cihaza zarar verecek bir ısınma koysun :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok ısınmaz, ısınırsa da çözüm var. O attığın cihaz hiç bir türlü alınmaz yani.

Bitti mi? Yaptığın ironik öneriyi kabullenmeni beklemezdim zaten. MSI kafası yok mu cihaza zarar verecek bir ısınma koysun :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI'nin alüminyum olmayan tüm kasaları çöpten ibaret :D, evinde uçak gürültüsü istiyorsan alabilirsin, YouTube'dan ses oranlarına bakabilirsin, alüminyum dışındaki kasalarının malzeme kalitesi çöpten ibaret :D

MSI'nin alüminyum olmayan tüm kasaları çöpten ibaret :D, evinde uçak gürültüsü istiyorsan alabilirsin, YouTube'dan ses oranlarına bakabilirsin, alüminyum dışındaki kasalarının malzeme kalitesi çöpten ibaret :D
Çok biliyorsun sen. Intel işlemci mi ısınıyor yoksa? F/P laptop alıyorsun kalite almıyorsun, ekran sallanan dandik %70 bile SRGB olmayan Victus öneren adam kaliteden bahsediyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-07-13 ÖÖ 10.49.28.png
    Ekran Resmi 2023-07-13 ÖÖ 10.49.28.png
    126,1 KB · Görüntüleme: 21

Ek olarak, ben MediaMarkt'a sorduğumda 115+25W demişlerdi, 45W olduğunu bilmiyordum, bu yanlış öneri için kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı