25.000₺ laptop önerisi

Bütçe
25000₺
Fanboy olmaktan rahatsız değilim, 1 kez AMD sevdalılarına güvendik bir cihaz aldık, onda da zibilyon sorun yaşadık, bu saatten sonra bir daha almam AMD, MediaTek vs gibi çöpleri :D
Senin alıp almaman kimsenin umurunda değil, gidip her konuya "amd şöyle kanzii 10 daha verip intel al kanzii" yazmaman forum için daha sağlıklı. F/P laptoplar genel de AMD olur :)

Fanboy olmaktan rahatsız değilim, 1 kez AMD sevdalılarına güvendik bir cihaz aldık, onda da zibilyon sorun yaşadık, bu saatten sonra bir daha almam AMD, MediaTek vs gibi çöpleri :D

MediaTek'de laf etme be adamlar 2023'ün en verimli işlemcisini çıkardı TSMC çok iyi işler çıkartıyor.

Senin alıp almaman kimsenin umurunda değil, gidip her konuya "AMD şöyle kanzii 10 daha verip Intel al kanzii" yazmaman forum için daha sağlıklı. F/P laptoplar genel de AMD olur :)

Adam dişinden tırnağından kısarak 30.000 TL verecek cihaza, sen önerdiğin için gidecek AMD alacak, sonra o cihazda 1001 sorun yaşayacak, bu sorunları yaşadığında o cihaz bozulduğunda kulağını çınlatmayacak mı o insan sanıyorsun, bu tür sorunlu firmaları önererek kul hakkına giriyosunuz.

Adam dişinden tırnağından kısarak 30.000 TL verecek cihaza, sen önerdiğin için gidecek AMD alacak, sonra o cihazda 1001 sorun yaşayacak, bu sorunları yaşadığında o cihaz bozulduğunda kulağını çınlatmayacak mı o insan sanıyorsun, bu tür sorunlu firmaları önererek kul hakkına giriyosunuz.
TUF'u yüzlerce hatta binlerce kişi aldı hala sorun olmadı ama tek ağlayan sensin bu konuda, demek ki kronik bir sorun yokmuş da sana denk gelen bir sorun varmış. Arada masaüstü kategorisine de bakıyorum genelde AMD öneriliyor orda da senin gibi ağlayan yok. Demek ki sorunlu olan sensin :D Tek TUF'da aldırmadım, Legion, MSI, Acer aldırdım AMD işlemcili gayet mutluyum.

TUF'u yüzlerce hatta binlerce kişi aldı hala sorun olmadı ama tek ağlayan sensin bu konuda, demek ki kronik bir sorun yokmuş da sana denk gelen bir sorun varmış. Arada masaüstü kategorisine de bakıyorum genelde AMD öneriliyor orada da senin gibi ağlayan yok. Demek ki sorunlu olan sensin :D tek TUF'da aldırmadım, Legion, MSI, Acer aldırdım AMD işlemcili gayet mutluyum.

Ya gözlerinde problem var, ya da art niyetlisin hiç mi forumlarda gezmiyorsun, AMD işlemcili veya ekran kartlı her cihaza binbir isyan var her yerde, şaka mısınız siz?

Ya gözlerinde problem var, ya da art niyetlisin hiç mi forumlarda gezmiyorsun, AMD işlemcili veya ekran kartlı her cihaza binbir isyan var her yerde, şaka mısınız siz?
Gözlerimde problem yok, sen burada Intel fanboyluğu yapmadan adam gibi konuşsaydın adam gibi yanıt alırdın, olayı inatlaşmaya çektin ben de AMD önermeye devam edeceğim. Uzatma daha, laptoplarda AMD sorunu yok. Olsa laptop kategorisinde konu açılırdı merak etme canım, 1000 kişiden 100 kişi konu açınca bir şey değişmiyor.

Gözlerimde problem yok, sen burada Intel fanboyluğu yapmadan adam gibi konuşsaydın adam gibi yanıt alırdın, olayı inatlaşmaya çektin ben de AMD önermeye devam edeceğim. Uzatma daha, laptoplarda AMD sorunu yok. Olsa laptop kategorisinde konu açılırdı merak etme canım, 1000 kişiden 100 kişi konu açınca bir şey değişmiyor.

Intel ve NVIDIA'da 1 tane sorun yazılıyorsa, AMD'de 100 tane yazılıyor evet :D sabahtan beridir ilk defa doğru konuştun, 1000 kişiden 100 tanesinin kanser olması azımsanacak bir durummuş, haha :D

Intel ve NVIDIA'da 1 tane sorun yazılıyorsa, AMD'de 100 tane yazılıyor evet :D sabahtan beridir ilk defa doğru konuştun, 1000 kişiden 100 tanesinin kanser olması azımsanacak bir durummuş, haha :D
Laptoplarda 1 tane bile görmedim böyle konu, senin mantığınla yanıt verdim. Aldırdığım cihazlar ile alakalı tek driver konusu görmedim :D Belki masaüstü kategorisinde vardır fakat burada birinin TUF işlemcisi sorunlu diye konu açtığını görmedim. Şu kafa sayesinde her şeyden soğutuyorsunuz insanı. Intel'den soğudum.

Gerçi bilgisizliğin şu laptopu alıcam demenden belliydi de seni ciddiye alan benim işte. https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-dash-f15-fx517zr-hn013a7-intel-core-i7-12650h-16gb-512gb-ssd-rtx3070-windows-10-pro-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003H6ZUG?magaza=Arcadia BiliÅim&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00003H6ZUG&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
Ya da başta 31'e Victus önermenden, benim sorunum kusura bakma.

Laptoplarda 1 tane bile görmedim böyle konu, senin mantığınla yanıt verdim. Aldırdığım cihazlar ile alakalı tek driver konusu görmedim :D belki masaüstü kategorisinde vardır fakat burada birinin TUF işlemcisi sorunlu diye konu açtığını görmedim. Şu kafa sayesinde her şeyden soğutuyorsunuz insanı. Intel'den soğudum.

Helal en azından MacBook'da kullanıyormuşsun, m serisi işlemciler yanında NVIDIA'da çöp Intel'de çöp AMD'de çöp bunu da ekleyem, tam fanboyluğum belli olsun, evet Amerikan yapımı her cihaz mükemmeldir, ve evet asyalılar ne donanımdan anlar, ne yazılımdan anlar, Amerikalı efendileri tasarımı gönderir, asyalı işçilerde bu tasarımları seri üretim halinde hazırlayıp efendilerine sunarlar, çok şükür gameportingtoolkit, crossover, parallels gibi teknolojiler umarım ki gelecekte daha çok gelişecek ve Windows AMD Intel NVIDIA gibi çöplerden temelli kurtulacağız, Steam Deck 512 GB aldım geçen ay, SteamOS o kadar optimize ki dün RDR2 indirdim üzerinede Türkçe yama kurdum, sabit 60 FPS veriyor optimizasyon ile dünya varmış, AMD > PlayStation, Xbox, Steam Deck gibi konsollarla optimizasyon sayesinde güzel performans veriyor, hatta MacBook Pro'larda bir ara AMD ekran kartları kullanılıyordu ve optimizasyon sayesinde harika sonuçlar veriyordu, çünkü yazılımını Apple üstleniyordu, konsollardada PS, Xbox, Valve üstleniyor bu sayede optimizasyon ile harika sonuçlar ortaya çıkıyor, fakat AMD Windows ile optimizasyonu her Driver'da daha da çöp olduğu için rezil sonuçlar ortaya çıkıyor xD.

Yeni konular

Geri
Yukarı