25.000 TL ile madenciliğe başlanır mı?

yurtdışı derken yurtdışından tanıdık var hocam arada geliyor ona söylesek getirse olmazmı
Bulmak zor hocam getirmek değil. Sadece ETH kazarım derseniz burdaki ikinci el LHR'sz kartlara bakın kafanıza yatmazsa RX5700'e bakın o da yatmazsa 3060Ti ya da 3070'e bakın. İlerisi için yani ETH'den sonra kazılacak coinler için yine RTX3000 serisi bir karta bakın. Sıfır garantili olması benim için önemli değil ama birine garantisiz kart alın diyemem.

Bulmak zor hocam getirmek değil. Sadece ETH kazarım derseniz burdaki ikinci el LHR'sz kartlara bakın kafanıza yatmazsa RX5700'e bakın o da yatmazsa 3060Ti ya da 3070'e bakın. İlerisi için yani ETH'den sonra kazılacak coinler için yine RTX3000 serisi bir karta bakın. Sıfır garantili olması benim için önemli değil ama birine garantisiz kart alın diyemem.
şuan biraz araştırmalar yaptım ve ikinci el istemediğim kanısına vardım hocam yukardaki arkadaşın dediği gibi yapmak mantıklımı sizce 4x 1660super veya 3x 2060 olarak 120mhs kazamazmıyız

şuan biraz araştırmalar yaptım ve ikinci el istemediğim kanısına vardım hocam yukardaki arkadaşın dediği gibi yapmak mantıklımı sizce 4x 1660super veya 3x 2060 olarak 120mhs kazamazmıyız
7K 1660S mantıksız değil ama bu fiyatlara düşmüşken neden stokları bitirmiyorlar bilemiyorum. Sadece ETH üzerinden gidecekseniz 1660S en mantıklısı 32-33MH 65W. Hynix VRAM çıkarsa 34-35MH 80W.

niz. 25k ile en çok mh ı bu kartlarla alabilirsiniz. Yada bulabilirseniz 8K dan 2060 12gb 3 adet alabilirsiniz. LHR siz kart yok. Şunu kimse niyeyse idrak edemedi. 2.ele girmekte saçmalık. Kart nasıl kullanıld
hocam sizce bu linktekinden alınır mı 4 tane

Geri
Yukarı