XFX RX 5500 XT 8 GB ile madenciliğe başlanır mı?

Benim zaten bilgisayar neredeyse sürekli açık duruyordu. Bend bire mining programı indirdim ve arkada kazsın dedim yukarıya gelirleri attım aylık 70-80 dolar para geliyor bu da yaklaşık 600 lira ediyor. Tamam bu para kimseyi zengin etmez ama eğer elinde kart varsa bir yandan kaz biriktir. Ben bugüne kadar kazdığımı satmadım/bozdurmadım. çok ileriye dönük düşünüyorum belki 3-4 sene sonra ETH fiyatı artarsa o zamanlar bozdururum diye düşünüyorum. Yani denemekten bir zarar gelmez, indir programı biraz dene. Fakat şöyle bir şey var gelirde bazen dalgalanma oluyor mesela geçen hafta çok iyi geliyordu bu hafta az geliyor ama yine ortalama bir değere ulaşılıyor. Yani başlayıp 1 günlük gelirine göre yorum yapman yanlış olur, o gün gelir çoktur çok kazanırsın ama bütün ay öyle geçecek diye bir şey yok (ya da tam tersi o gün gelir az olur tüm ay az kazanacaksın diye bir şey yok).
Eğer uygulamalarınızdan memnunsanız paylaşabilir misiniz? En azından başlangıç için bir şekilde başlayıp ilerde duruma göre değiştirebilirim.

Eğer uygulamalarınızdan memnunsanız paylaşabilir misiniz? En azından başlangıç için bir şekilde başlayıp ileride duruma göre değiştirebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan izleyip yapabilirsin.

Ücretsiz hesap oluştur | Binance Videonun altında adam kendi referans linkini vermiş, bu benim referans linkim buradan da üye olabilirsin.

Bugün yapabilirsem buraya yazacağım. Teşekkürler.
Şöyle sağlam bir araştırma yaptıktan sonra yapmaya karar verdim. Bilgisayarım şuan satılık olduğu için mining yaparak değerini düşürmek istemiyorum. Her şey için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı