25.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20.000-30.000
peki excalibur hakkında düşünceniz nedir?
Aslında excalibur da diğer laptoplarla aynı marka - aynı kalitede işlemci-RAM ve ekran kartı kullanıyor. Ama bildiğim kadarıyla kasa kalitesi-ssd kalitesi-soğutma kalitesi olarak düşük olduğu için sıklıkla tercih edilmiyor. Kullanan birileri daha iyi bilgi verebilir.

gömülü ram nedemek acaba onu açıklayabilirmisiniz?
Normalde RAM bellekler takılıp çıkarılabilir. Ama SDRAM olanlar anakarta lehimli, sabit monteli. Çıkarılamayan RAM'ler gömülü olur.

intel istersniz bunlar da var.

Aslında excalibur da diğer laptoplarla aynı marka - aynı kalitede işlemci-RAM ve ekran kartı kullanıyor. Ama bildiğim kadarıyla kasa kalitesi-ssd kalitesi-soğutma kalitesi olarak düşük olduğu için sıklıkla tercih edilmiyor. Kullanan birileri daha iyi bilgi vere
Normalde RAM bellekler takılıp çıkarılabilir. Ama SDRAM olanlar anakarta lehimli, sabit monteli. Çıkarılamayan RAM'ler gömülü olur.
fikirleriniz için teşekkür ederim yüksek ihtimalle 1 kaç aya laptop almaya giderim. Fikirleriniz bana çok yardım etti iyi kötü bir kaç şey kafamda şekillendi. Monster konusunu kendi bayilerine gidip danışa bilirim nitro 16 konusunda bayiye gidip geldikten sonra karar veririm. ayrıca sizlere son bir sorum daha olacak izninzizle:gidip mağazaanmı laptop almalıyım yoksa online siparişmi vermem daha iyi olur?

fikirleriniz için teşekkür ederim yüksek ihtimalle 1 kaç aya laptop almaya giderim. Fikirleriniz bana çok yardım etti iyi kötü bir kaç şey kafamda şekillendi. Monster konusunu kendi bayilerine gidip danışa bilirim nitro 16 konusunda bayiye gidip geldikten sonra karar veririm. ayrıca sizlere son bir sorum daha olacak izninzizle:gidip mağazaanmı laptop almalıyım yoksa online siparişmi vermem daha iyi olur?

Online daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı