25.000 TL motor önerisi

Wetttt

Kilopat
185 boyum 20 ile 25 bin arası motor arıyorum. Başlangıç motoru olacak naked supersport fark etmez. Ancak şekli şemali düzgün bir motor olmasını istiyorum. Bütün önerilere açığım.

Hocam yeni başlıyormușsunuz o yüzden Supersport almayın. Her durumda o grenaj hasar alacak boşa masraf olmasın. İkinci el bakarsanız hasarlı duke 200/250 hasarsız cb250r. Ancak bu durumda satmanız iyice zorlașacak. O yüzden sıfır bir bajaj pulsar 200ns bakabilirsiniz.

Hocam yeni başlıyormușsunuz o yüzden supersport almayın. Her durumda o grenaj hasar alacak boşa masraf olmasın. İkinci el bakarsanız hasarlı Duke 200/250 hasarsız CB250R. Ancak bu durumda satmanız iyice zorlașacak. O yüzden sıfır bir bajaj pulsar 200ns bakabilirsiniz.

Hocam öyle hanzo gibi motor sürecek birisi değilim efendi gibi önce öğrenirim ardından düzgün sürerim. Bu yüzden pek kaza yapacağımı düşünmüyorum ama ne olursa olsun profesyonel motorcu adam bile Türkiye trafiğinde kaza yapıyor. Sıfır değil de daha çok 2. el bakıyorum. NK150 nasıldır? Duke'ler çok pahalı o yüzden dedim.

Nk 150 büyük yokuşlarda çıkmakta zorlanan bir model. Hızı başlangıç için yeterli ancak düzgün bir 250 ile başlarsanız yakın zamanda değiştirmenize gerek kalmaz. Bütçeyi artırıp ikinci el 250nk bakabilirsiniz isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı