25.000 TL Ömürlük PC Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin yazdığı yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar şimdi önerilere geçsek ben ekran kartı olarak GTX 2080 ti düşünüyorum,birde şuan piyasadaki en iyi işlemci i9 9900 k mı ?

Herkesin yazdığı yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar şimdi önerilere geçsek ben ekran kartı olarak GTX 2080 ti düşünüyorum,birde şuan piyasadaki en iyi işlemci i9 9900 k mı ?
RTX 2080TI almak yerine ay sonunu bekleme imkanın varsa RTX 2080 Super'in çıkmasını beklemeni tavsiye ederim. Aralarındaki performans farkı belki çok fazla olmayabilir, duruma göre hangisini alacağını seçersin. İşlemci olarak AMD 3900X ve i9 9900K hemen hemen kafa kafaya gidiyor. Ama çoklu çekirdek performansında AMD epey önde.

Evet arkadaşlar ozaman herkesden bir öneri göreyim zahmet olmassa ona göre bir seçim yapacağım ve seçim yaptığım PC'yi öneren toplayan arkadaşa % 10 yani 2.500 TL vermeyi düşünüyorum iyi forumlar.

Evet arkadaşlar ozaman herkesden bir öneri göreyim zahmet olmassa ona göre bir seçim yapacağım ve seçim yaptığım PC'yi öneren toplayan arkadaşa % 10 yani 2.500 TL vermeyi düşünüyorum iyi forumlar.
Gelde böylelerini karşına alıp öneride bulun şimdi. 2.500 TL verecekmiş hah:)

2.500 TL varsa işin içinde Pc parçalarını kendim bile alır getiririm üstüne montajını yaparım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı