25.000 TL oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
25000

Kunisher

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm 25k bir bütçem var Max 28k çıkabilirim diye düşünüyorum genelde Valorant, GTA tarzı oyunlar oynuyorum Valorant'ta Max ayarlarda 400FPS üstü verse yeter benim için ekran kartı NVIDIA olursa sevinirim ekipmanlar dahil değil bu arada sadece kasa 25k olacak şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
hazır sistem pahalı geliyor gözüme montaj işinden anlayan arkadaşlarım var parça parça toplamak daha işime gelir diye düşünüyorum 3060 ti 3070 ile neredeyse aynı değil mi hocam
Hazır sistemler her zaman 2-3 bin tl daha ucuzdur indirimde yakalarsan tam olur. Birtane hazır sistem bul ve aynı parçaları kendin topla daha pahalıya gelecektir.

Selamünaleyküm 25k bir bütçem var Max 28k çıkabilirim diye düşünüyorum genelde Valorant, GTA tarzı oyunlar oynuyorum Valorant'ta Max ayarlarda 400FPS üstü verse yeter benim için ekran kartı NVIDIA olursa sevinirim ekipmanlar dahil değil bu arada sadece kasa 25k olacak şekilde.

bu sistem güzel evet ama sıvı soğutucuya falan gerek var mı yani çok önemli mi şu an veya sonraki dönemlerde de alabilir miyim

Geri
Yukarı