25.000 TL oyuncu bilgisayarı önerisi

Onur Sonmez

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım bana değil ama arkadaşa lazım bu bilgisayar. Hatta sanırım birkaç ay önce bir konu açmıştım. "Online hayatta kalma oyunu önerisi" diye. Arkadaşın bilgisayarı Unturned bile açamıyor. Bende ne yapayım ne edeyim derken bir bilgisayar almak istedim kendisine. Bütçe 27.500 TL'ye kadar çıkartılabilir. Kendi bilgisayarım gayet iyi fakat onunki çok kötü. Bir sürpriz yapayım dedim. Bekliyorum önerilerinizi :)

Öncelikle eğer konuyu ciddi şekilde açtıysanız sizi tebrik ediyorum.

Önerim bu sistemi RX 6700XT ile özelleştirilip bir de monitör almanızdan yana.

Öncelikle eğer konuyu ciddi şekilde açtıysanız sizi tebrik ediyorum.

Önerim bu sistemi RX 6700XT ile özelleştirilip bir de monitör almanızdan yana.

Motor paramı veriyorum hocam arkadaşa :D o kadar destek oldu bana her türlü konuda bu sefer ben destek olmazsam kendimi kötü biri hissederim diye düşündüm. Monitör öneriniz var mı hocam ? En iyi monitörle beraber (depolamayı kendim yaptım 1 tblik ssd ve 2 tblik hdd) 27,176 TL tutuyor. Daha iyi bir monitör var mı ? Bütçeyi fazla aşmayalım ama 1-2 bin liram daha var onla da ekleme yapabiliriz.

Motor paramı veriyorum hocam arkadaşa :D o kadar destek oldu bana her türlü konuda bu sefer ben destek olmazsam kendimi kötü biri hissederim diye düşündüm. Monitör öneriniz var mı hocam? En iyi monitörle beraber (depolamayı kendim yaptım 1 TB'lik SSD ve 2 TB'lik HDD) 27,176 TL tutuyor. Daha iyi bir monitör var mı? Bütçeyi fazla aşmayalım ama 1-2 bin liram daha var onla da ekleme yapabiliriz.

Şahsen arkadaşınızın ne ağırlıklı kullanacağını biliyorsanız yeri gelir 500 GB SSD ya da 1 TB SSD yeri gelir 240 GB SSD + HDD bile kendisine yeter. Monitör olarak sanırım bu iş görecektir: LG UltraGear 24GN650-B 23.8" 1ms 144Hz FreeSync Premium IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com ama bu 1080p için @messinicocugu hocam daha iyi bilir çünkü o sistem 2K için ideal 2K monitörler ile pek aram yok :(

Şahsen arkadaşınızın ne ağırlıklı kullanacağını biliyorsanız yeri gelir 500 GB SSD ya da 1 TB SSD yeri gelir 240 GB SSD + HDD bile kendisine yeter. Monitör olarak sanırım bu iş görecektir: LG UltraGear 24GN650-B 23.8" 1ms 144Hz FreeSync Premium IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com ama bu 1080p için @messinicocugu hocam daha iyi bilir çünkü o sistem 2K için ideal 2K monitörler ile pek aram yok :(
Sağolun hocam tavsiyeniz için gamegaraj sitesindeki 8 bin liralığı alıcam. Ama yine de öncesinde bir bakınıcam. Sağolun hocam tavsiyeleriniz için :)

Sağ olun hocam tavsiyeniz için GameGaraj sitesindeki 8 bin liralığı alacağım. Ama yine de öncesinde bir bakınıcam. Sağ olun hocam tavsiyeleriniz için :)

Modelin Technopat forum ya da YouTube kanalları üzerinden incelemelerine bakın hocam sıkıntısız ile almaya özen gösterin sonra başınız ağrımasın ve şimdiden hayırlı olsun :)

https://www.hepsiburada.com/msi-mpg...lay-freesync-premium-monitor-p-HBCV000014YO7T Şu monitör güzel duruyor hocam. Değer mi parasına ?

İncelemeleri fena değil ama satıcıya dikkat edin hocam ölü piksel yaşamayın.

32 inç modelini alan biri herhangi bir ölü piksel benzeri sorunla karşılaşmadığını belirtmiş 27 inç olanında sorun olmaması lazım (tabi teknoloji biraz şans işi) :D
Sağolun hocam iyi ki varsınız :)

Geri
Yukarı