7000 TL oyuncu bilgisayarı önerisi

Mega MegaPat

Decapat
Daha fazla  
Dizüstü de olur masaüstü de. Masaüstü ve laptop aynı zamanda yoktu laptop seçiverdim neyse benim CS:GO gibi FPS oyunlarını rahatça kaldırırsa iyi olur. Tabii ki de başka oynadığım oyunlar var ama CS:GO kaldırıyorsa rahat onları da oynatır bildirimler kapalı unutmazsam her saat bakacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü de olur masaüstü de. Masaüstü ve laptop aynı zamanda yoktu laptop seçiverdim neyse benim CS:GO gibi FPS oyunlarını rahatça kaldırırsa iyi olur. Tabii ki de başka oynadığım oyunlar var ama CS:GO kaldırıyorsa rahat onları da oynatır bildirimler kapalı unutmazsam her saat bakacağım.

Toplama sihirbazlarından toplayabilirsiniz toplama öneririm.

İncehesap İtopya gibi sitelerden PC topla.

Masaüstü tercih et bence. Dizüstü olursa ileride ekstra olur. Önceliğin masaüstü olmalı. Itopya ve Incehesapta toplama sihirbazını kullanmanı öneririm.

İşlemci: Intel Core i3-9100F =686
Soğutucu: Intel 1511 orijinal= 55
Ekran Kartı: Radeon RX570 =1650
Anakart: ASUS Prime H310M-E =561
RAM: Kingston ValueRAM 16 GB 2666MHz =482
SSD: Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/512G =590
HDD: Western Digital Blue WD5000AAKX 500 GB =150
Monitör: HP 6ML40AA =1270
PSU: Concord C-878 350W =88
Kasa: Rampage X-Core =300
Klavye: Rampage KB-R96 Ultimate= 440
Mouse: Logitech G102 LightSync= 180
Kulaklık: Rampage R41 Reactor= 475

Eğer monitör ve ekipman dahil değil ise bilemiyorum. Bu arada kasayı değiştirebilirsiniz ben yorumlarından pek iyi şeyler duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı