25.000 TL sistem toplama önerisi

6800 3080 ile kapışıyor. 6700XT 3070 rakibi. O sistem nasıl ucube bir şey yalnız, ksnin attığı.

Hocam şizofren miyim anlamıyorum nerelere geldik arkadaş. Hangi Sistem 9K. 5600G mi alıyorsunuz ekran kartsız diyeceğim, ona da zam geldi.

Monitörü diyorum.

6800 3080 ile kapışıyor. 6700XT 3070 rakibi. O sistem nasıl ucube bir şey yalnız, ksnin attığı.

Hocam şizofren miyim anlamıyorum nerelere geldik arkadaş. Hangi Sistem 9K. 5600G mi alıyorsunuz ekran kartsız diyeceğim, ona da zam geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü diyorum kanka.

Monitor parasini 25K'den cikarttik 16k kaldi, 2K daha ekleyip 4060 sistem var RX 6700 XT sistem de vardi stoku bitti. Sistemdeki parcalar neden oyle? Monitor falan bana dengesiz geldi bir şeyler fiyatla mi alakali parcalarla mi bilmiyorum, iyi gunler.

Monitor parasini 25K'den cikarttik 16k kaldi, 2K daha ekleyip 4060 sistem var RX 6700 XT sistem de vardi stoku bitti. Sistemdeki parcalar neden oyle? Monitor falan bana dengesiz geldi bir şeyler fiyatla mi alakali parcalarla mi bilmiyorum, iyi gunler.
o zmn hocam 18.000 TL rtx sistem toplarmısın bana rx sistem olmasın

Senin 4060 sistem dediğin YouTube'da olan PC hocasının topladığı sistem mi?

Hocam Samsung SSD hadi neyse bir komik ama 360mm sıvı soğutucu ve 10400F daha komik. Ancak AM4 ile 10400F te çok fena patladım. Vallahi hocam sayılımı geliyorsunuz acaba.

Hacı soruyorum yani bana da arkadaş önerdi dedi bunları bunları al bilmediğim için yazıyorum.

Hocam Samsung SSD hadi neyse bir komik ama 360mm sıvı soğutucu ve 10400F daha komik. Ancak AM4 ile 10400F te çok fena patladım. Vallahi hocam sayılımı geliyorsunuz acaba.

Deişmem gereken parçaları önerirsen bende bilgi sahibi olurum ilk defa alacağım çünkü bilmiyorum tam.

Hacı soruyorum yani bana da arkadaş önerdi dedi bunları bunları al bilmediğim için yazıyorum.

Hocam "hacı" güzel bir laf değil, üslubunuza dikkat edin lütfen, sokak ağzı kullanmaktan kaçının. 2. olarak lütfen bilginizin veya fikrinizin olmadığı konu hakkında yorum yapmayın, özellikle bu kadar uzaksanız konuya.

Hocam "hacı" güzel bir laf değil, üslubunuza dikkat edin lütfen, sokak ağzı kullanmaktan kaçının. 2. olarak lütfen bilginizin veya fikrinizin olmadığı konu hakkında yorum yapmayın, özellikle bu kadar uzaksanız konuya.

Bilgim olmadığı için size soruyorum.

Arkadaş çevrem bunu önerdi bende size sordum deişmesi gereken parça varsa önerir misiniz diye.

Deişmem gereken parçaları önerirsen bende bilgi sahibi olurum ilk defa alacağım çünkü bilmiyorum tam.
Bunun için kendi konunuzu açın,yardımcı olacağım.Açın konuyu bakıyorum ben.

Bilgim olmadığı için size soruyorum.

Arkadaş çevrem bunu önerdi bende size sordum deişmesi gereken parça varsa önerir misiniz diye.

Hocam sanırım ceza aldınız, bir sonraki sefere dikkat edin. Bu arada hoşgelsiniz Technopat'a. Tanışmamız biraz garip oldu ama yardıma ihtiyacınız olursa buradayım, aynı buradaki herkes gibi.

Son düzenleme:
O zaman hocam 18.000 TL RTX sistem toplar mısın bana RX sistem olmasın

Senin 4060 sistem dediğin YouTube'da olan PC hocasının topladığı sistem mi?

Arkadasin dedigi gibi bu fiyat bandinda kesinlikle AMD almanizi tavsiye ediyorum, sirf NVIDIA almak icin ("marka") 1.5 kata kadar performans farkindan feragat ediyorsunuz. Oyunu actiginizda 2K'da 90 FPS almak yerine 70 almaya degecek mi gercekten "RTX" olmasi. Bu fiyattaki herhangi duzgun bir NVIDIA kartta Ray Tracing de yapamayacaksiniz DLSS 3.0'da kullanamayacaksiniz. Illa RTX istiyorsaniz anca ikinci el RTX 3000 serisi almanizi oneririm(3050-3050 Ti harici), ama yine de degmez.

Geri
Yukarı