25.000 TL'ye monitör + sistem önerisi

Bütçe
20.000 TL sistem için, 5000 TL monitör için.
@408157 hocam bir şey soracağım. Örneğin ghost sistemde ekran kartının markasi Gainward, SSD'nin markasıda MLD. Ama daha önce bu markaları duymadım. Asus,Msı vb markalara kıyasla farkları nedir? Ömrü daha mı az oluyor, eğer bu tarz f/p odaklı parçaların ömrü diğerlerine göre daha az veya sorun çıkarma ihtimali daha yüksek oluyorsa aynı bütçeye daha bilindik parçalar içeren ama bu sisteme kıyasla daha az performans veren bi sistem almam daha mantıklı olmaz mı sizce? Pek anlamıyorum bu tarz teknik konulardan.

@408157 hocam bir şey soracağım. Örneğin ghost sistemde ekran kartının markasi Gainward, SSD'nin markasıda MLD. Ama daha önce bu markaları duymadım. ASUS, MSI vb markalara kıyasla farkları nedir? Ömrü daha mı az oluyor, eğer bu tarz F/P odaklı parçaların ömrü diğerlerine göre daha az veya sorun çıkarma ihtimali daha yüksek oluyorsa aynı bütçeye daha bilindik parçalar içeren ama bu sisteme kıyasla daha az performans veren bir sistem almam daha mantıklı olmaz mı sizce? Pek anlamıyorum bu tarz teknik konulardan.

MLD cok iyi degildir, Türk markasi. Ama Gainward guzeldir.

Marka önemsiz. Dünyanın en önemsiz sebebi.

Marka neden önemsiz?

• İçerisindeki orijinal RTX CUDA çekirdekleri, tensor çekirdekleri, mimari, işlemcisi aynı.
Marka farklılığı neyi etkiler?

• Soğutma
  • Görünüm
  • OC modeliyse OC farkı.
  • Garanti ve servis.
Palit köklü bir markadır, yan kuruluşu Gainward. İki tane kuruluşu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı