25.000 TL'ye Volkswagen Polo 1.4 2004 Basicline

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Orhan İpek

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bir kaç haftadır araba bakıyordum. Sonunda buldum gibi. Araç 104 binde. Benzin+LPG. Hasar kaydı var yaklaşık 6 bin tl. İki değişeni var. Sol ön kapı ve çamurluk. Araçta boya yok. Ben biniciyim yani 4,5 yıla kadar satmam diye düşünüyorum. İlk arabam olacak hayırlısıyla. Biraz acemilik var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. FİYAT : 25000 tl
ARAÇTA : Lavoto tüp, Scrocco Replika Jant, Spor yay, sis farı (orjinalde yok), Zenon, Camlar film, Park Sensörü, Pioneer oto teyp 7250 var.

Şimdi fotolar:

20150928121634.jpg
20150928121656.jpg
20150928121729.jpg
20150928121740.jpg
20150928121806.jpg
20150928121823 (1).jpg
20150928121823.jpg
20150928121940.jpg
20150928122021.jpg
20150928122026.jpg
20150928122142.jpg
20150928122159.jpg
20150928122205.jpg
20150928122207.jpg
20150928122212.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim alınmaz değilde satarken zorlanırsın o arabayı hasar kaydı ve değişenler zorlaştırır satmayı 5 yılda binersen kilo metrede artar geri satman zor olur açıkcası.

Kardeşim aman sakın bulaşma. Çok belli apaçilerin elinde çok hor kullanılmış bir araç. Çok üzülürsün benden söylemesi.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Peki bu fiyatlara alınabilecek araba tavsiye edermisiniz.

Kardeşim alınmaz değilde satarken zorlanırsın o arabayı hasar kaydı ve değişenler zorlaştırır satmayı 5 yılda binersen kilo metrede artar geri satman zor olur açıkcası.

Kardeşim aman sakın bulaşma. Çok belli apaçilerin elinde çok hor kullanılmış bir araç. Çok üzülürsün benden söylemesi.

Eski bir Alfa 156 kullanıcısı olarak 156 bakmanı öneririm fakat temiz olması şartıyla. Araç alırken duruşuna, çizgilerine dikkat et. Boya çok fazla önemli değil tavan falan olmadıkça ufak tefek olur. Değişenin olmaması önemli. Motordan falan anlamam fakat almadan önce mutlaka bilgisayara bağlatıp neyi var neyi yok bir öğren. WW tarafında yine polo bakabilirsin. Corsa bakabilirsin. Alternatif çok. Renault da alınabilir ama kmleri çok uçuk.

Hocam Corsoların motoru 1.2 oluyor. Yakıtı inanılmaz fazla biz yakıttan dolayı sattık.

Kesinlikle arkadaş katılıyorum. Kaplamalardan da anlaşılacağı üzere apaçilerin elinden geçmiş. Hasar kaydı da olduğuna göre hor kullanıldığı da kesin. Ayrıca görsel olarak temiz dursa da motor bloğuna verdikleri hasarı bilemeyiz. Burnout, devir kesiciye falan soktuysa motorun canını almış olma ihtimalleri var ve bunu sende bilemezsin. Alacağın araçlara bakarken modifiye olmamasına dikkat et ki düzgün bir kullanıcıdan çıkma araba almış ol. Benim şahsi görüşüm. @Orhan İpek

Kesinlikle arkadaş katılıyorum. Kaplamalardan da anlaşılacağı üzere apaçilerin elinden geçmiş. Hasar kaydı da olduğuna göre hor kullanıldığı da kesin. Ayrıca görsel olarak temiz dursa da motor bloğuna verdikleri hasarı bilemeyiz. Burnout, devir kesiciye falan soktuysa motorun canını almış olma ihtimalleri var ve bunu sende bilemezsin. Alacağın araçlara bakarken modifiye olmamasına dikkat et ki düzgün bir kullanıcıdan çıkma araba almış ol. Benim şahsi görüşüm. @Orhan İpek
Kesinlikle katılıyorum sürekli kesici ve yan çabalarıyla motorun canı alınmış gibi zaten o kaplamayı yapan bir tipin potansiyelini biliyoruz hepimiz. Bunların yaptığı 2000 km bile arabaya 100.000km gibi gelir.

EYVALLAH Dostalar . Satıcıyla zaten anlaşamadık . Daha temiz bir polo bakıyorum. yorumlarınızı eksik etmeyin.

Kesinlikle katılıyorum sürekli kesici ve yan çabalarıyla motorun canı alınmış gibi zaten o kaplamayı yapan bir tipin potansiyelini biliyoruz hepimiz. Bunların yaptığı 2000 km bile arabaya 100.000km gibi gelir.

Kardeşim sakın değişeni olan araca bulaşma. Sürerken üzülürsün, satarken üzülürsün. Arkadaşımda 1999 Polo var, her gün bir yeri bozuluyor. Tip olarak gideri var ama binilecek araç değil bana göre. Volkswagen fanı olarak eski Polo önermiyorum. Verebileceğin maksimum fiyatı belirtirsen öneride bulunabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı