25-30 bin TL masaüstü PC toplama

Palit kötü bir marka demedim zaten. Sistem özelleştirince gayet güzel olmuş. Şimdi alınabilir. Ben olsam ejderha logosunu veya ASUS'u tercih ederdim o başka mesele.

Dostum şimdi ne yalan söyleyeyim, bende zamanında sistemi alacağım zaman o seçeneklerin arasında "ASUS TUF 1650 Super" görmek isterdim ama Palit almak zorunda kaldım ve orada hangi marka yazdığı gerçekten önemsizmiş. :)
Tabi bu fiyatlarda ve stok sıkıntısında pek fazla tercih hakkın olmuyor ne yazık ki.
Kesinlikle katılıyorum.

Dostum şimdi ne yalan söyleyeyim, bende zamanında sistemi alacağım zaman o seçeneklerin arasında "ASUS TUF 1650 Super" görmek isterdim ama Palit almak zorunda kaldım ve orada hangi marka yazdığı gerçekten önemsizmiş. :)
Ben hep MSI ve Asus kullandım. Ancak forumlarda Palit'ten memnun kalan bir çok kişi var. Demek ki gerçekten bu işi düzgün yapıyorlar. Zaten dediğiniz gibi marka pek önemli olmuyor genellikle (ısınma sorunu olan kartlar hariç) verdikleri performans az çok hep aynı.

Bende yükseltsin diye söyledim zaten.

Var mı başka bir emriniz? İlaveten 13 yaşında felan değilim.

Palit kötü bir marka demedim zaten. Sistem özelleştirince gayet güzel olmuş. Şimdi alınabilir. Ben olsam ejderha logosunu veya Asus'u tercih ederdim o başka mesele. Tabi bu fiyatlarda ve stok sıkıntısında pek fazla tercih hakkın olmuyor ne yazık ki.
Stok sıkıntısı büyük sorun zaten maalesef

Geri
Yukarı