25-30 bin TL yazılım için notebook önerisi

Bütçe
25.000TL (Zorlarsam 30.000TL)

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Ara sıra oyun oynayabileceğim, 2K çözünürlük ekranı olursa benim için daha iyi olur. 2 adet monitöre bağlayacağım laptopu. Yazılım işleri için kullanabileceğim, donma, kasma, takılma yapmayan bir notebook önerisi istiyorum.

Bu bütçede hem oyuncu laptopu hem de 2k ekranlı laptop ancak hayal edilebilir. Birini seçmeniz gerek.

Bu bütçede hem oyuncu laptopu hem de 2K ekranlı laptop ancak hayal edilebilir. Birini seçmeniz gerek.

Oyuncu laptopu istemedim hocam, yanlış anlatmış olabilirim. Öyle yüksek oyunla da işim yok. Bir tek Valorant ve Uncharted oynuyorum. Oyun oynamayabilirim de sorun yok benim için. Ben ana monitörüm 2K olduğu için, görüntü konusunda kalitesizlik yapmasın diye 2K çözünürlük olsun istedim laptopta.

Oyuncu laptopu istemedim hocam, yanlış anlatmış olabilirim. Öyle yüksek oyunla da işim yok. Bir tek Valorant ve Uncharted oynuyorum. Oyun oynamayabilirim de sorun yok benim için. Ben ana monitörüm 2K olduğu için, görüntü konusunda kalitesizlik yapmasın diye 2K çözünürlük olsun istedim laptopta.
Valorant oynarsınız ama Uncharted falan oynayamazsınız hocam maalesef. Attığım Asus'a bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı