25 bin TL notebook önerisi

arass.sevinc

Centipat
Öncelikle selam dostlar.25.000 TL bir bütçem var şöyle mükemmel bir dizüstü laptop istiyorum. Ama bulamadım şahsen. 27.000'e kadar çıkabilir fiyat. Bana yardımcı olur musunuz?
i9.
2080.
En az 16 GB RAM.

Bu özelliklerde arıyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
şuna bir göz atmanı öneririm hem ek olarak ram ve sabit disk takılabilir
şey bana soracak olursan monster son tercihim olur.ÇÜNKÜ OMEN veya alienware gibi ürünler daha şık.görününş de önemli.

İsteklerini fazlasıyla karşılıyor. Intel i9 işlemci olursa ekran kartı daha kötü oluyor. Intel i9'lu model de bu:

Dell Alienware AWM17

Ben laptop kullansam Alienware alırdım. Firmaya karşı şahsi bir bağlılığım var. Alette baya iyi.

merhaba oyun ve yayınlarda sorun çıkartmayacak bi şey arıyorum
A
Dell Alienware AWM17

Ben laptop kullansam Alienware alırdım. Firmaya karşı şahsi bir bağlılığım var. Alette baya iyi.
Alienware bende çok seviyorum.Ancak Area 51M modelini bulamadım.ki buj beni baya üzdü
İsteklerini fazlasıyla karşılıyor. Intel i9 işlemci olursa ekran kartı daha kötü oluyor. Intel i9'lu model de bu:
Monsterın özelliği ise i9-9900K artı 2080 olması ama monster sağlam bir marka değil

merhaba oyun ve yayınlarda sorun çıkartmayacak bi şey arıyorum
A

Alienware bende çok seviyorum.Ancak Area 51M modelini bulamadım.ki buj beni baya üzdü

Monsterın özelliği ise i9-9900K artı 2080 olması ama monster sağlam bir marka değil

Hocam günaydın, attığım model seni baya taşıyacak bir modele benziyor. Bence bir değerlendir.

Geri
Yukarı