25 bin TL Gaming laptop önerisi

Yorumun için teşekkür ederim. YouTube'da biraz araştırma yapmıştım da bir adamın videosunda bu laptopu görmüştüm ve adam bayağı kötü olduğunu söylüyordu.

O kadar değil hocam geçen yıllar için bile belki söylenebilirdi ama Tulpar 20.4'ün kampanyasını unuttum o daha iyi olur.

Yorumun için teşekkür ederim. Monster almayın ekranda ölü piksel ve malzeme kalitesi diye bayağı kötülediler o yüzden Monster'e karşı biraz ön yargılıyım. Doğru mudur bu olay.

Malzeme kalitesi Clevo kasa modellerinde kötü, bu orta hocam. Ölü piksel şans işi.

Yorumun için teşekkür ederim. Monster almayın ekranda ölü piksel ve malzeme kalitesi diye bayağı kötülediler o yüzden Monster'e karşı biraz ön yargılıyım. Doğru mudur bu olay.

Ölü piksele 30 gün garantisi var. Gelince testlerini yaparsınız, kasası iyi tongfang kasa bu Tulpar'larda 1-2 yıldır sorun çıkmıyor. Ön yargınızı Abra modelleri için koruyabilirsiniz ama onu söyleyeyim.

yorumun için teşekkür ederim.monster almayın ekranda ölü piksel ve malzeme kalitesi diye baya kötülediler o yüzden monstere karşı biraz ön yargılıyım.doğru mudur bu olay
Arkadaşım 30.000 TL'Ye 300HZ'lik aliminyum modeli aldı memnun şu an.

Geri
Yukarı