25 bin TL laptop önerisi

Bütçe
25000
Kötü.

Kötü.

usta ayni ekran kartina sahip 8gb ramli bilgisayari atiyprsun iki islemfi arasinda ne gibi bi fark olabilir ki bu kadar 8gb ram almak istemiyorum daha yeni acer nitro 5in 3050 i5-10300 8gb ramli laptopunu kullandim 8gb ram cidden fark ettiriyor ayni ekran kartiyla alicaksam bari 16gb ram olsun

2.yle ayni bilgisayari atmissiniz fakat yine 8gb ram 8gb ram le 8x2 ramin farkının cok oldugunu duymustum laptoplarda

@anılarda123 RAM neden almak istemiyorsun? Aynı ekran kartına sahip değil, 95W 6 GB 3050 bulunduruyor daha güçlü ve VRAM'i daha yüksek. Aynı şekilde işlemci de.

@anılarda123 3A oyunlarda kapatsa bile işlemciye yüklenen oyunlarda kapatamaz. 8 GB bu dönemde kullanılmaz zaten, RAM eklemesi şart.
yani daha cok lol valo fifa tarzi oyunlar oynayan birisiyim hikaye oyunlari oynamam cok fazla onlarda iyi fps degerleri alir miyim cunku bundan once 3050 4gb i5 10300h ve 8gb ramli bi acer kullaniyordum ve fps degerleri bekledigm kadar iyi degildi ram eklemesi icin hemen yapamam anca ilerleyen zamanda olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı