25 bin TL ses kalitesi yüksek telefon önerisi

anarşit

Zeptopat
Daha fazla  
Eskiden LG, HTC ses olayına ağırlık verirdi şimdi telefonlarda 3.5mm ses çıkışı bile kalmamış. Birçok telefona baktım dış hoparlör JBL olan Hi-Res destekli POCO X4 GT haricinde veya Xiaomi'nin birkaç modelinde harman cardon harici pek ağırlık verildiği modele rastlamadım. Telefonu çoğunlukla böyle forumlarda gezerken ve müzik dinlerken kullanıyorum arkadaşlar. X4 GT'de çift LED falan var. Köyde el feneri gibi lazım oluyor.

Mesela şu an Lenovo K6 Note kullanıyorum, ekranı çatlak. Böyleyken bile yetiyor aslında ama kötü köy koşullarında bana yetecek iyi bir kılıf ve telefon tavsiyesi verirseniz memnun olurum. Bataryasi iyi, kulaklık ve hoparlör ses kalitesi yüksek ve uzun yıllar beni götürecek ne tavsiye edersiniz? Bütçe 20-25 bin TL. Teşekkürler.

Yoksa harici amfi falan almam gerekecek. Bir sürü iş...

Eskiden LG, HTC ses olayına ağırlık verirdi şimdi telefonlarda 3.5mm ses çıkışı bile kalmamış. Birçok telefona baktım dış hoparlör JBL olan Hi-Res destekli POCO X4 GT haricinde veya Xiaomi'nin birkaç modelinde harman cardon harici pek ağırlık verildiği modele rastlamadım. Telefonu çoğunlukla böyle forumlarda gezerken ve müzik dinlerken kullanıyorum arkadaşlar. X4 GT'de çift LED falan var. Köyde el feneri gibi lazım oluyor.

Mesela şu an Lenovo K6 Note kullanıyorum, ekranı çatlak. Böyleyken bile yetiyor aslında ama kötü köy koşullarında bana yetecek iyi bir kılıf ve telefon tavsiyesi verirseniz memnun olurum. Bataryasi iyi, kulaklık ve hoparlör ses kalitesi yüksek ve uzun yıllar beni götürecek ne tavsiye edersiniz? Bütçe 20-25 bin TL. Teşekkürler.

Yoksa harici amfi falan almam gerekecek. Bir sürü iş...

Eğer ki 3K daha çıkabilecekseniz bu telefondan başkasını önermem.

Ses kalitesini en iyi deneyerek anlarsınız. Bir mağazaya gidip denemeniz gerekiyor açıkcası. Ben herhangi bir telefonun bu konuda pek de öne çıkacağını düşünmüyorum. Bluetoothla bağlayacağınız ses sistemlerinin de telefonla pek alakası kalmıyor. 25 bin liraya kadar da S23 FE öneririm. Yukarı çıkabilirseniz eğer S23'ü hiç
düşünmeden alabilirsiniz ki bence çıkın.

Ben S23 FE kullanıyorum. Ses seviyesi aşırı fazla ve distortion yok. Önceki telefonum iPhone 11 bile son seste cızırtı yapıyordu. Yeni telefonumda söz konusu bile değil. S23 hoparlör olarak S23 FE'den daha az desibel ses veriyor, o yüzden S23 FE alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı