25 bin TL'ye Monster RTX 3060 laptop alınır mı?

Excalibur g900.

Acer Nitro 5

Ya da dediğiniz model olan;

Sonuç olarak alınabileceğini düşünüyorum, benim arkadaşımda var işlemcisi 10. nesil, fazla ısındığını ve geldikten sonra 2 kere servise ekran paneli yüzünden gittiğini söyledi, lakin fiyat bazında alınabilir, o yaşadı diye sizde yaşayacaksınız diye bir şey yok ama ben Monster ile alakalı fazla şikayet duydum. Kullanıp denemediğim için bir şey demeyeceğim ne de olsa alıp da şikayet etmeyen de birçok insan var elbette.

Alınır hocam.

Excalibur g900.

Acer Nitro 5

Ya da dediğiniz model olan;

Sonuç olarak alınabileceğini düşünüyorum, benim arkadaşımda var işlemcisi 10. nesil, fazla ısındığını ve geldikten sonra 2 kere servise ekran paneli yüzünden gittiğini söyledi, lakin fiyat bazında alınabilir, o yaşadı diye sizde yaşayacaksınız diye bir şey yok ama ben Monster ile alakalı fazla şikayet duydum. Kullanıp denemediğim için bir şey demeyeceğim ne de olsa alıp da şikayet etmeyen de birçok insan var elbette.
Excalibur önermem aşırı ısınma problemi var.

Alınır hocam.

Excalibur önermem aşırı ısınma problemi var.

Şu an ben kullanıyorum, ve bir problemi yok, siz kullandınız mı yoksa duyduklarınızdan mı önermiyorsunuz?

Excalibur almayın aldırmayın arkadaşlar. Arkadaşım kütüphanede Google, Discord, Steam'i açtı işlemci 90 derece oldu inanamadım bir anda tekrar baktım 91 derece oldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı