25 bin TL'ye Monster RTX 3060 laptop alınır mı?

Excalibur almayın aldırmayın arkadaşlar. Arkadaşım kütüphanede Google, Discord, Steam'i açtı işlemci 90 derece oldu inanamadım bir anda tekrar baktım 91 derece oldu :D

Dostum bu tarz sorunlar ben hariç herkeste oluyor sanırım, bilgisayarı nasıl bir ortamda kullanıyor, ne sıklıkla bakım yapıyorsunuz anlamıyorum, 4 yıl kullanıp adam akıllı bakım yapmadan bile o 3 programda 90 derece görmesi imkansız ki zaten, yani öyle bir sıcaklık görmek için bilgisayarı uzun saatler boyunca fanların hızını ellemeden zor 3. parti oyunlarda kullanmanız lazım.

Alınır. Excalibur almayın dedikleri gibi kötü malzeme kalitesi var, çok ısınıyor.

Yani hocam herkesin ağzında dedikleri gibi, kullanan insanlar hangi şartlarda, hangi bakımda ve ne kadar kullanıyor bilinmiyor, sabahtan akşama kadar bilgisayar bakarsan başından kalkmayıp ısınıyor diye şikayet edilmemeli, ve kullanmadan ve gözlemlemeden ne iyi bir öneri, ne de kötü bir öneri yapılmamalı.

Zaten arkadaşın konusu egale edebileceğimiz kadar egale ettik. Arkadaşa ayıp oluyor. Daha da uzatmayalım, kullanan kullansın, kullanmayan kullanmasın, gidip 60 k para dökerek MSI alabilirsiniz.

Yani hocam herkesin ağzında dedikleri gibi, kullanan insanlar hangi şartlarda, hangi bakımda ve ne kadar kullanıyor bilinmiyor, sabahtan akşama kadar bilgisayar bakarsan başından kalkmayıp ısınıyor diye şikayet edilmemeli, ve kullanmadan ve gözlemlemeden ne iyi bir öneri, ne de kötü bir öneri yapılmamalı.

Zaten arkadaşın konusu egale edebileceğimiz kadar egale ettik. Arkadaşa ayıp oluyor.

Arkadaşım yeni almıştı, PC daha 4-5 aylıktı. Kütüphanede gayet ideal bir sıcaklık vardı. Arkadaşım artık PC'yi soba niyetine kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Zaten arkadaşın konusu egale edebileceğimiz kadar egale ettik. Arkadaşa ayıp oluyor. Daha da uzatmayalım, kullanan kullansın, kullanmayan kullanmasın, gidip 60 k para dökerek MSI alabilirsiniz.

Öncelikle sabahtan akşama kadar açık olan bilgisayar ısınıyorsa o bilgisayarın kalitesizliğidir. 6 senelik Lenovo laptopum var 2 senedir günde 12 saat açık duruyor aralıksız hiç de ısınmadı. Konuyu egale etmiyoruz şu an arkadaş laptop alacak bilgili olması daha iyi. 60k MSI dökmek ne alaka Excalibur ile aynı fiyatta HP, ASUS, Monster varken neden Casper alınsın? Kullanılan malzemenin kalitesi, soğutmanın başarısı ortada :)

Öncelikle sabahtan akşama kadar açık olan bilgisayar ısınıyorsa o bilgisayarın kalitesizliğidir. 6 senelik Lenovo laptopum var 2 senedir günde 12 saat açık duruyor aralıksız hiç de ısınmadı. Konuyu egale etmiyoruz şu an arkadaş laptop alacak bilgili olması daha iyi. 60k MSI dökmek ne alaka Excalibur ile aynı fiyatta HP, ASUS, Monster varken neden Casper alınsın? Kullanılan malzemenin kalitesi, soğutmanın başarısı ortada :)

Peki hocam, şunu ekleyeceğim sadece ben G900 kullanıyorum, samimi olayım cidden gayet memnunum.
Ben zaten arkadaşa Excalibur önermedim dikkat ederseniz. Kendi fikirlerimi sonda dile getirdim zaten. Lakin insanlar şikayet ediyorsa bir şikayet var demektir bunu da inkar etmiyorum demek ki bir sorun var. Ama ben yaşamıyorum sanırım şanslıyım ya da bakımlı kullanıyorum. Fiyat bandını arttıran arkadaşlara sırf ben kullanıyorum diye önermem zaten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı