25 Mayıs MEB online TYT denemesi nasıldı?

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba. Bugün YKS öğrencileri için hazırlanan "YKS'ye Doğru 2024 TYT Deneme Sınavı" vardı. Katıldınız mı, katılanlar düşüncelerini belirtebilir mi? Şahsi görüşüm olarak; Türkçe, Sosyal ve Fen sorularının kolay fakat Matematik sorularının aksine, zor olduğunu düşünüyorum. Katılanların da yorumlarını merak ediyorum. :)

Türkçe ve sosyalin normal olduğunu ama matematiğin saçma fenin de aşırı bilgi olduğunu söylüyorlar. Birkaç matematik ve fen sorusu attılar, şu ana kadarki deneme sınavları ya da çıkmış TYT sorularıyla uzaktan yakından alakası yok gibi. Yine de birazdan çözeceğim.

Türkçe ve sosyalin normal olduğunu ama matematiğin saçma fenin de aşırı bilgi olduğunu söylüyorlar. Birkaç matematik ve fen sorusu attılar, şu ana kadarki deneme sınavları ya da çıkmış TYT sorularıyla uzaktan yakından alakası yok gibi. Yine de birazdan çözeceğim.
Evet doğru. Deneme sınavlarında çıkan TYT sorularıyla ben de alakası olmadığını düşünüyorum. Fen soruları biraz bilgiye dayalıydı, haklısınız. Ama matematiği ciddi saçmalamışlar.

Evet doğru. Deneme sınavlarında çıkan TYT sorularıyla ben de alakası olmadığını düşünüyorum. Fen soruları biraz bilgiye dayalıydı, haklısınız. Ama matematiği ciddi saçmalamışlar.

Şimdi çözdüm. Türkçesi başlarda biraz kaliteliydi fakat sonlara doğru gereksin uzun sorularla dolu. Sosyali orta kalite. Matematiği rezaletti. Fen kısmı ise bilgiye dayalı. Sonuç olarak hiç beğenmedim. Fizik ve biyoloji biraz daha yapılabilir fakat kimyada saçma sorular vardı.

Kaydet ve bitir dediğimde cevaplarınız kaydedilmedi falan dedi, süre de doldu sonradan. Boşuna mı doldurdum? Siz bitirdiğinizde nasıl bir şeyle karşılaştınız?

Kaydet ve bitir dediğimde cevaplarınız kaydedilmedi falan dedi, süre de doldu sonradan. Boşuna mı doldurdum? Siz bitirdiğinizde nasıl bir şeyle karşılaştınız?
Sure dolduktan sonra otomatik cevaplariniz kaydoluyor sorun degil. Beni sistemden atti tekrar girdigimde cevaplarim duruyordu.

Deneme icinse matematikten hic hoslanmadim ben de sosyal ve fen rahat gecti fen dediginiz gibi bilgi kaynakliydi. Genel olarak diger denemelerle uyumlu degil gercekten AYT nasil olacak merak ediyorum yarin icin.

Küfür yasak olmasa matematiğe diyeceğim birkaç söz var ama ban yerim yapacak bişey yok. ¯\(o_o)/¯

Selamlar ben girmeye çalıştığımda sunucuların çevrimdışı olduğunu söyledi başka yaşayan var mı bu sorunu.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-25_161823532.png
    resim_2024-05-25_161823532.png
    367,1 KB · Görüntüleme: 80

Yeni konular

Geri
Yukarı