25 Mbps internet önerisi

Peki Netspeed mi Millenicom mu TurkNet mi her şey göz önünr alındığında dostlar cidden anlamıyorum 10 yıldır Turkcell kullanıyorum net cevap gerek.
Valla abicim ben de tam tersine inadına hakimim artık bu konulara. 20 senedir aktif internet kullanıyorum.
Millenicom der,geçerim. Eğer bölgende Gigafiber altyapısı var ise turknet derim ama TT altypısı ile Millenicom kullan. Zaten taahhütsüzsün. Beğenmezsen başka yere geçersin. Ne bilim bana daha kurumsal geliyor

Vallahi abicim ben de tam tersine inadına hakimim artık bu konulara. 20 senedir aktif internet kullanıyorum.
Millenicom der, geçerim. Eğer bölgende GigaFiber altyapısı var ise TurkNet derim ama TT altypısı ile Millenicom kullan. Zaten taahhütsüzsün. Beğenmezsen başka yere geçersin. Ne bileyim bana daha kurumsal geliyor.

Tamam hocam çok sağ ol Millenicom'a geçiş yapmaya ailemi ikna etmeye çalışacağım soru olarak Türk Telekom alt yapısı mı Turkcell mi?

Hangisi daha iyiyse o. Fiber yoksa ikiside kötüdür.
Ha bu arada Turknet yada Millenicom hangisine geçersen birisinin davet koduyla geçmeyi unutma. ikisi de 1 ay bedava veriyor. Gerçi Turknet değiştirmiş sanırım sistemi aylık indirim yapıyor. Millenicom direkt 1 ay fatura göndermiyor. Bedavayı neden yedirelim dimi :)
75 Mbps TurkNet hocam.
Şurayı sorgulayıp ekran görüntüsünü atsana

Ha bu arada TurkNet ya da Millenicom hangisine geçersen birisinin davet koduyla geçmeyi unutma. İkisi de 1 ay bedava veriyor. Gerçi TurkNet değiştirmiş sanırım sistemi aylık indirim yapıyor. Millenicom direkt 1 ay fatura göndermiyor. Bedavayı neden yedirelim değil mi :)

Şurayı sorgulayıp ekran görüntüsünü atsana.

Hocam olaya girmiş gibi oluyorum ama hangisine geçmem mantıklı olur.

1655328500644.png

TürHızBoş PortNDSLSantral MesafesiAçık İşemriMin. Upload Hızı
ADSL17516 KbVARVAR127-
VDSL79571 KbVARVAR127-
FTTX-V1(GPON)
FTTX-V279571 KbVARVAR127-
TürHızBoş PortNDSLSantral MesafesiAçık İşemriMin. Upload Hızı
ADSL17516 KbVARVAR127-
VDSL79571 KbVARVAR127-
FTTX-V1(GPON)
FTTX-V279571 KbVARVAR127-

Ha bu arada TurkNet ya da Millenicom hangisine geçersen birisinin davet koduyla geçmeyi unutma. İkisi de 1 ay bedava veriyor. Gerçi TurkNet değiştirmiş sanırım sistemi aylık indirim yapıyor. Millenicom direkt 1 ay fatura göndermiyor. Bedavayı neden yedirelim değil mi :)

Şurayı sorgulayıp ekran görüntüsünü atsana.

Attım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı