25 Mbps paketten 50 Mbps almak

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar dün evimize süperonline fiber net geldi. Paketi değiştirim 8 Mbps adsl'den 25 Mbps fiber net'e yükselttiler. Ama hız testi yaptığımda 50 Mbps alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Evet doğru daha fazla veriyor fakat bu kadar değil. Örneğin 20 ise 25 veriyorlar.
Senin konuna gelecek olursak, benim şuan kullandığım ilk 6 ay iki katı yani şuan 50 alıyorum ama aslında 25. Yani bağlattın paket kampanyalı olabilir.
Veya hepsini geçtim bir yanlışlık yapılmış olabilir. Mesela benim AKK hiç bitmiyor onun benzeri.

Evet doğru daha fazla veriyor fakat bu kadar değil. Örneğin 20 ise 25 veriyorlar.
Senin konuna gelecek olursak, benim şuan kullandığım ilk 6 ay iki katı yani şuan 50 alıyorum ama aslında 25. Yani bağlattın paket kampanyalı olabilir.
Veya hepsini geçtim bir yanlışlık yapılmış olabilir. Mesela benim AKK hiç bitmiyor onun benzeri.
Ben de öyle değil işte AKK geçtim an hız düşüyor, 16 mbit paket var fakat hızım 5.60mbit akşam sabah ise 7 mbit :)

Son düzenleyen: Moderatör:
AKK hiç gitmemesi çok iyi ya keşke öyle bir hata da bizde olsa bir kaç arkadasımda da var aynı sorun akk hiç bitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı