25 TL Düşük Sistem Gereksinimli Oyun Önerisi

Yer
Gotham
Arkadaşlar şimdi ben GTA tarzı düşük sistemli oyunlar almıştım. Ama iade ettim. Şu an 24,99 TL var. Şimdi bana şöyle ayarlarda 30 FPS ve üstü çalıştırabilecek oyun öneriniz var mı?

• 1024x768
  • Very Low ayarlar
Sistemim;
  • Radeon R5 M330 2GB (Harici ekran kartı bu)
  • HD 5500 128MB (Dahili ekran kartı bu)
  • I3 5005U 2.0Ghz
  • 4GB RAM
Friday the 13th:The Game düşünmüştüm arkadaşlar. Ama kasar mı bilmiyorum. Herhangi bir oyun olabilir hikayeli de olabilir online da olabilir. Yeter ki güzel olsun. Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarımın da ısınma sorunu var arkadaşlar HP laptop olduğu için çok zorlamayacak bir şeyler önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi ben GTA tarzı düşük sistemli oyunlar almıştım. Ama iade ettim. Şu an 24,99 TL var. Şimdi bana şöyle ayarlarda 30 FPS ve üstü çalıştırabilecek oyun öneriniz var mı?

• 1024x768
  • Very Low ayarlar
Sistemim;
  • I3 5005U 2.0Ghz
  • 4GB RAM
Friday the 13th:The Game düşünmüştüm arkadaşlar. Ama kasar mı bilmiyorum. Herhangi bir oyun olabilir hikayeli de olabilir online da olabilir. Yeter ki güzel olsun. Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarımın da ısınma sorunu var arkadaşlar HP laptop olduğu için çok zorlamayacak bir şeyler önerebilir misiniz?

Moderatör Bey 25 TL şeklinde değiştirmiş ama şaka yapmıyorum hesapta 24,99 TL var ve Steam 1 kuruş bile eksik olsa kabul etmiyor.
Prototype oynamıştım bir ara güzel oyun fena değildi. Başka öneriler var mı?

• 1024x768
  • Very Low ayarlar
Sistemim;
  • I3 5005U 2.0Ghz
  • 4GB RAM

Sistem kaldırır mı bilmiyorum, youtube videolarından bakabilirsiniz.
  • Borderlands 2
  • The Long Dark
  • Mafia 1-2
  • The Talos Principle
  • Beholder 1-2
  • This War of Mine
  • Sniper Ghost Warrior 1-2 ( Trilogy fiyatı 4 lira civarıydı sanırım. )
  • Just Cause 2
  • L.A Noire
  • Banished
  • Fallout New Vegas
  • Stardew Valley
Zevkinizi bilmediğim için karışık yazdım.

Sistem kaldırır mı bilmiyorum, youtube videolarından bakabilirsiniz.
  • Borderlands 2
  • The Long Dark
  • Mafia 1-2
  • The Talos Principle
  • Beholder 1-2
  • This War of Mine
  • Sniper Ghost Warrior 1-2 ( Trilogy fiyatı 4 lira civarıydı sanırım. )
  • Just Cause 2
  • L.A Noire
  • Banished
  • Fallout New Vegas
  • Stardew Valley
Zevkinizi bilmediğim için karışık yazdım.

The Long Dark almıştım. Şaka gibi ama kasıyordu. Sniper Ghost Warrior Trilogy, L.A. Noire ve Just Cause 2 var. Teşekkürler diğer oyunlara bakacağım.

The Long Dark almıştım. Şaka gibi ama kasıyordu. Sniper Ghost Warrior Trilogy, L.A. Noire ve Just Cause 2 var. Teşekkürler diğer oyunlara bakacağım.

Sniper Ghost Warrior 2 Optimizasyon sorunlu bir oyun onu önermem.
Alıcağın Oyunları almadan önce Youtube'den testlerine bak ben hep öyle yapıp alırım oyunlarımı.
Benimde sistemim düşük. Borderlands 2-Mafia 2-Tomb Raider-Injustice Gods Among Us-Metro Redux 2033 ve Metro Last Light Redux-Bully-Undertale alabilirsin.

Cuphead, Castle Crashers, Garry's Mod, Don't Starve Together, Doki Doki, Rocket League, Raft, Party Panic, Stardew Valley, Prison Architect, Hollow Knight, The Messenger, Darkest Dungeon, Portal Knight, Paper Please, Don't Touch Anything, Project Zomboid, NFS:Hot Pursuit. Sıralama özelliğini kullanamadım, mobilde hala aşırı yavaş geliyor.

Cuphead, Castle Crashers, Garry's Mod, Don't Starve Together, Doki Doki, Rocket League, Raft, Party Panic, Stardew Valley, Prison Architect, Hollow Knight, The Messenger, Darkest Dungeon, Portal Knight, Paper Please, Don't Touch Anything, Project Zomboid, NFS:Hot Pursuit. Sıralama özelliğini kullanamadım, mobilde hala aşırı yavaş geliyor.

RAFT cidden düşük sistem mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı