25 TL veya daha ucuz olan Minecraft Premium hesapları gerçek mi?

doguzkaan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Lefinat
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
İnternette bir sürü ucuz Minecraft hesapları ile ilgili site var. Premium satın almak istiyorum ama 23.95€ verecek durumum yok. İnternetteki bahsettiğim siteleri gördüm, alanlar var mı? Hesaplar elinize ulaştı mı? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

ucuzminecraft.com/minecraft-elmas-paket-satin-al.html link bu, çalınmaya karşı korunmalı yazıyor, sen ne kadara almıştın @The 5008.
Efsane Paket onlara e-postayı değiştirebiliyor muyuz diye sorunca bana bunu önerdiler.

Hocam ben altın paket almıştım ama elmasda aynıdır büyük bir ihtimal, sen o tarz yazılara pek güvenme :D

İnternette bir sürü ucuz Minecraft hesapları ile ilgili site var. Premium satın almak istiyorum ama 23.95€ verecek durumum yok. İnternetteki bahsettiğim siteleri gördüm, alanlar var mı? Hesaplar elinize ulaştı mı? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Ben güvenilir bir siteden 10 TL'ye aldım ve hala kullanıyorum 2 yıl önce almıştım e posta paylaşırsan yardımcı olabilirim. Çünkü bende satıyorum e-postadan bana ulaşabilirsin [email protected].

Geri
Yukarı