25 TL'ye Oyun Önerisi

Stardew Valley tarzı oyun seviyorsanız bugün My Time at Portia indirime girdi 89 TL'den 22 TL'ye. Ben uzun zamandır bakıyordum grafikleri ve amaçları falan tatlı gelmişti bugün aldım. Epic 2020'de ücretsiz vermişti alamamıştım.

25 TL veya altı oyun önerebilirseniz sevinirim. Aksiyon, FPS, RPG, hayatta kalma tarzı oyunlar olabilir.

Stalker serisi 20 TL'ye düşüyor 3 oyunuyla. Yeni oyunu çıkmadan önce oynanılabilir. Stanley parable 12 TL'ye. Wolfeinstain'ın 2.5 oyunu (old blood daha çok expension pack gibi yanılmıyorsam) 15 tlydi galiba paket olarak. Fallout nv, üstüne bir 8 TL daha koyarsanız GTA IV Complete Edition, 6 TL koyarsanız linkle girilebilen orijinal Skyrim, Beholder 1-2, Black Mesa (Half-Life artık oynanılabilirliği olmayan bir oyun, kanser ediyor Black Mesa bu yerini dolduruyor Half-Life'ın). En son indirimde galiba 25 olmuştu Disco Elsyium o alınabilir, Undertale, Oblivion GOTY, Sniper Elite 4, Tavern Master, BioShock'un tüm oyunlarının olduğu paket, CoD 2 veya CoD 5 4 TL daha koyarsanız Dying Light Complete Edition, Cities Skylines. Şu anlık aklıma gelenler bunlar.

Geri
Yukarı