250.000 TL'ye otomobil önerisi

hakancapizzen

Hectopat
Daha fazla  
İleride ev alırken satabileceğimiz bir araç olması ve sanayiye çok götürmemesi. Tek kriterlerim bunlar, tavsiyelerinizi bekliyorum. (Tofaş olmasın)

İleride ev alırken satabileceğimiz bir araç olması ve sanayiye çok götürmemesi. Tek kriterlerim bunlar, tavsiyelerinizi bekliyorum. (Tofaş olmasın)

5-10k tramerli bir Mercedes W124 olabilir. Klima otomatik vites hidrolik direksiyon gibi özellikleri var. Düzenleme: Aracın fiyatları uçmuş.

O paraya araç kaldıysa eğer ben de duyayım bari neler kalmış.

Son düzenleme:

Fransız modellerine bakabilirsin mesela Renault, Peugeot, alacağın arabayı temiz ilk el kullandı bakımları zamanında yapıldı ise baş ağrıtması olmaz tabii senin kullanmanada bağlı ama genelde fransız araçların hem parçası ucuz hem usta her yerde bulursun.

Fransız modellerine bakabilirsin mesela Renault, Peugeot, alacağın arabayı temiz ilk el kullandı bakımları zamanında yapıldı ise baş ağrıtması olmaz tabii senin kullanmanada bağlı ama genelde fransız araçların hem parçası ucuz hem usta her yerde bulursun.

Renault konusunda katılıyorum ama Peugeot arabaları çok kalitesiz.

Renault konusunda katılıyorum ama Peugeot arabaları çok kalitesiz.

O konuda ne yazık ki haklısın ama bu bence aracı kullanma ile ilgiside olabilir tabii kronik arızası var mı dersek illaki hepsinde vardır 😃 ben şahsen almıs olsam Renault yana kullanırdım.

E30 gibi eski model BMW ya da Mercedes almanı önermem. Yakıt tüketimi üzer.
BMW'ler ayrıca sanayiyi çok sever.

Geri
Yukarı